"Wymarzona miłość" odcinek 65. Sanem mówi Canowi o Emre i kamerze. Bracia Divit znów się pokłócą? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 65. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem postanawia wyznać Canowi prawdę o Emre i kamerze. Jak na tę informację zareaguje Divit? Czy bracia znów się pokłócą? Sprawdź, co się wydarzy w 65. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 65, w czwartek 14.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Poszukiwania szpiega zakończyły się sukcesem. Wszyscy odkryli, że w agencji została podłożona ukryta kamera, a za wszystkim stała Aylin (Sevcan Yaşar). Sanem (Demet Özdemir) jednak zauważyła, jak śnieżną kulę zabierał Emre (Birand Tunca), co od razu wzbudziło jej podejrzenia. Can (Can Yaman) zapłacił Fabriemu (Özgür Özberk) podwójną kwotę za udziały w agencji, ale dzięki temu uratował zapach Sanem.

Can ratuje Sanem i spłaca Fabriego! Prawda o ukrytej kamerze wychodzi na jawZobacz więcej

W 65. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem wyznaje Leyli (Öznur Serçeler) o tym, co zobaczyła w gabinecie Deren (Tuğçe Kumral) oraz o groźbach Emre. Siostry uznają, że powinny szczerze porozmawiać z Canem i Emre.

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Następnego dnia z samego rana Sanem idzie do gabinetu Cana i opowiada mu o wszystkim. Divit nie jest zaskoczony. Okazuje się, że poprzedniego wieczora Emre wymyślił zgrabną historię o ukrytej kamerze. Bracia ustalają, że nie będą pozywać Aylin za szpiegostwo. Leyla szczerze mówi Emre, że nie podoba się jej zachowanie szefa i nie będzie tego tolerować. Kiedy na jaw wychodzi nowa historia Emre, Leyli jest strasznie głupio, ale szef proponuje jej wspólny obiad.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Do agencji przychodzą modele, którzy mają wziąć udział w kampanii Compass Sportu. Jednym z nich niespodziewanie okazuje się przyjaciel z dzieciństwa Sanem. Dawni znajomi nie mogą się nagadać, a Can, który nie może wytrzymać z zazdrości próbuje ich rozdzielić. Ponownie dochodzi do zabawnej wymiany zdań.

Can udziela Sanem kolejnej lekcji jazdy na skuterze. Pogoda nie sprzyja warunkom na drodze, ale w końcu razem jadą na otwarcie biblioteki w dzielnicy Aydin. Uroczystość otwarcia zakłóca jednak Aysun (Asuman Çakır), która próbuje przyciągnąć do siebie społeczność. Dzięki interwencji Ayhan (Ceren Taşçı) i Ceyceya (Anıl Çelik) udaje się przywrócić wszystkich uwagę na otwarcie biblioteki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×