"Wymarzona miłość" odcinek 66. Can robi zdjęcie Ceydzie, a Sanem im to utrudnia. Nowa zagrywka Fabriego. Aylin wraca do agencji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 66. odcinku "Wymarzonej miłości" odbywa się sesja do kampanii Compass Sportu. W przerwie Can robi Ceydzie obiecane wcześniej zdjęcia. Fabri przyjmuje nową taktykę, dzięki której Aylin wraca do agencji. Sprawdź, co się wydarzy w 66. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 66, w piątek, 15.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Emre (Birand Tunca) obrócił całą sytuację z ukrytą kamerą na swoją korzyść i jednocześnie udało mu się uchronić Aylin (Sevcan Yaşar) przed konsekwencjami prawnymi. Na otwarciu biblioteki Mevkibe (Özlem Tokaslan) Sanem (Demet Özdemir) przyjeżdża z Canem (Can Yaman), a Leyla (Öznur Serçeler) z Emre.

Sanem mówi Canowi o Emre i kamerze. Bracia Divit znów się pokłócą?Zobacz więcej

W 66. odcinku "Wymarzonej miłości" sąsiedzi zgromadzeni na otwarciu biblioteki nie mogę przestać podglądać sióstr Aydin z ich towarzyszami. Zwłaszcza Sanem i Can przyciągają najwięcej uwagi. Ich czułe spojrzenia i bliskość sprawiają, że nie da się myśleć o nich jak o przyjaciołach. Wieczorem Mevkibe próbuje się dowiedzieć czegoś od córki, co łączy ją z Canem, a Leylę z Emre. Sanem upiera się, że to tylko stosunki zawodowe i przyjaźń.

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Następnego dnia odbywa się sesja zdjęciowa do kampanii Compass Sportu. Na planie nie mogło zabraknąć także Gamze (Aslı Melisa Uzun) i Ceydy (Gamze Topuz). W przerwie zdjęć szefowa Compass Sportu przypomina Divitowi o obiecanej sesji zdjęciowej. Sanem natychmiast reaguje i za wszelką cenę próbuje zepsuć te zdjęcia. Ostatecznie dziewczyna "przypadkiem" usuwa wszystkie zdjęcia z aparatu.

Kiedy przychodzi kolej Sinana, wtedy Can nie może pohamować swojej zazdrości o jego znajomość i zażyłość z Sanem. Fotograf "wyżywa" się na modelu, przez co chłopak staje się naprawdę spięty.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Kiedy wszyscy wracają do agencji, na miejscu czekają na nich prawnicy Fabriego (Özgür Özberk). Mężczyźni zwracają Divitowi czek i informują, że ich przełożony nie ma zamiaru sprzedawać swoich udziałów. Can wpada w furię! Następnie w agencji pojawia się Aylin, która informuje, że jest przedstawicielem Fabriego i od tej pory będzie regularnie pracować w firmie. Wściekły Can idzie do Fabriego. Pracownicy biznesmena próbują go zatrzymać, informując, że szefa nie ma w pracy i pojechał do Włoch. Oczywiście okazuje się to kłamstwem, jednak Divit nie spotyka Fabriego.

W agencji dochodzi do kłótni między Aylin a Emre, której świadkami są wszyscy pracownicy. Jednak okazuje się, że awantura została upozorowana przez byłych kochanków, a nowa strategia Fabriego jest opracowaną współpracą tej trójki.

Sanem podejmuje kolejną próbę rozmowy z Emre. Mężczyzna przyznaje się jej do współpracy z Aylin i obiecuje, że wyrzuci ją z agencji pod warunkiem, że Sanem zniknie z firmy i życia Divitów. Nagle w drzwiach pojawia się Can...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×