"Wymarzona miłość" odcinek 67. Ceyda coraz bardziej zbliża się do Cana! Co na to Sanem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 67. odcinku "Wymarzonej miłości" Ceyda coraz śmielej podrywa Cana. Sanem szaleje z zazdrości i robi wszystko, aby rozdzielić tych dwoje. Czy jej się to uda? Sprawdź, co się wydarzy w 67. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 67., poniedziałek, 18.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sytuacja w agencji zmieniła się diametralnie. Fabri (Özgür Özberk) nawiązał współpracę z Aylin (Sevcan Yaşar) i Emre (Birand Tunca). Kobieta zostałą przedstawicielem biznesmena, dzięki czemu mogła wrócić do agencji. Emre zaś oficjalnie toczy walkę z byłą kochanką, dzięki czemu zyskuje zaufanie pracowników i brata. Jedynie Sanem (Demet Özdemir) zna prawdę.

Can robi zdjęcie Ceydzie, a Sanem im to utrudnia. Nowa zagrywka Fabriego. Aylin wraca do agencji!Zobacz więcej

Ceyda podrywa Cana

W 67. odcinku "Wymarzonej miłości" Gamze (Aslı Melisa Uzun) i Ceydy (Gamze Topuz) pojawiają się w agencji, żeby zobaczyć wstępne efekty sesji. Właścicielka Compass Sportu za wszelką cenę próbuje zaskarbić sobie względy Cana (Can Yaman). Kobieta rozmawia z nim o podróżach i podziwia jego osiągnięcia. Na dodatek Ceyda proponuje mu wywiad u znajomego dziennikarza a także spotkanie z guru fotografii, który jest znajomym jej rodziny. Sanem szaleje z zazdrości i z typowym dla siebie urokiem próbuje rozdzielić tych dwoje. Jej nerwy są na skraju, kiedy Ceyda proponuje Canowi wspólny wypad na siłownię, a ten się zgadza.

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Osman zrobi karierę aktora?

Muzaffer (Cihan Ercan) zgłosił sienie i Osmana (Ali Yağcı) do agencji poleconej przez Deren (Tuğçe Kumral) i szybko dostaje odpowiedź. Osman zostaje zaproszony na spotkanie. W drodze na przystanek spotyka Leylę (Öznur Serçeler), która wybiera się do pracy. Mężczyzna jest szczęśliwy, że przyjaciółce podoba się jego elegancki ubiór. Jednak nagle dzwoni Emre i proponuje asystentce, że ją podwiezie do pracy. Osman wdaje się w bójkę z mężczyznami stojącymi na przystanku.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Kolacja Sanem, Cana i Emre

Can proponuje Sanem kolację wieczorem. Szczęśliwa dziewczyna na myśl o randce jest jednak rozczarowana, kiedy do niej dochodzi. W restauracji są bowiem Can i Emre, a spotkanie ma na celu pogodzenie młodszego Divita z Aydin. Emre nadal gra i przeprasza dziewczynę, czym imponuje bratu. Sanem przyjmuje przeprosiny, ale nie nadal nie wierzy Emre.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×