"Wymarzona miłość" odcinek 71. Sanem i Can ukrywają swój związek. Zazdrosna o Leylę Aylin szantażuje Emrego [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 71. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can ukrywają swój związek, jednak Deren próbuje poznać prawdę. Aylin jest zazdrosna o Leylę i szantażuje Emrego. Czy Divit wycofa się z relacji ze starszą z sióstra Aydin? Sprawdź, co się wydarzy w 71. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 71. piątek, 22.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) nie mógł już dłużej udawać przyjaciela Sanem (Demet Özdemir). Divit już nawet nie ukrywał swoich prawdziwych uczuć aż w końcu na uroczystej prezentacji Compass Sportu wyznał Sanem miłość i pocałował ją. Sanem i Can znów są parą!

Can wyznaje Sanem miłość i chce zakończyć przyjaźń. Zostaną parą?Zobacz więcej

Aylin szantażuje Emrego

W 71. odcinku "Wymarzonej miłości" poranek u braci Divitow przebiega w miłej atmosferze. Emre (Birand Tunca) i Can po poprzednim wieczorze spędzonym z siostrami Aydin są w doskonałych nastrojach. Niespodziewanie Emre dostaje wiadomość od Aylin (Sevcan Yaşar), która żąda natychmiastowego spotkania i czeka już pod bramą. Wściekły Emre nie chce, aby brat dowiedział się o ich kontaktach, dlatego wychodzi spotkać się z dawną kochanką. Okazuje się, że Aylin szaleje z zazdrości o Leylę (Öznur Serçeler. Kobieta szantażuje Divita i wmawia mu, że Aydin nie jest dobrą partią dla niego. Zdezorientowany Emre odjeżdża.

Can Yaman w nowym serialu "Can Borcu". Kto będzie jego partnerką?Zobacz więcej

Sanem dostaje awans. Deren wpada w szał

Po drodze do pracy Sanem i Leyla opowiadają sobie wszystkie wydarzenia poprzedniego wieczora. Kiedy młodsza siostra słyszy o pocałunku Leyli i Emrego, nie jest zadowolona, ale ukrywa swoje prawdziwe odczucie. Deren (Tuğçe Kumral) z samego rana przychodzi do gabinetu Cana, w którym zaraz pojawia się Sanem. Divit gratuluje ukochanej jeszcze raz udanej prezentacji i informuje, że Sanem od tej chwili jest copywriterem agencji. Deren jest zatrwożona i ledwo przechodzą jej przez gardło gratulacje. Dyrektor kreatywna ma cały czas w głowie słowa Aylin. Can dobija ją, prosząc aby przekazała pracownikom informację o nowym stanowisku Aydin.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Deren chce poznać prawdę o związku Sanem i Cana

Deren postanawia dowiedzieć się, czy jej domysły o romansie Sanem i Cana są prawdziwe. Zaprasza Guliz (Sibel Şişman) i Ceyceya (Anıl Çelik) na wspólny posiłek, podczas którego wypytuje ich o relację Divita i Aydin. Niestety niczego się nie dowiaduje, a tylko podsyca ciekawość Guliz.

Emre odtrąca Leylę

Po rozmowie z Aylin Emre jest nie w humorze. Leyla jak zwykle jest szczęśliwa na widok szefa, ale kiedy idzie się z nim przywitać, ten traktuje ją oschle. Aydin jest zdezorientowana i nie wie skąd taka zmiana zachowania u Divita.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Z (gość)

    Ale ktoś miesza imiona masakra

    21.11.2019 13:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×