"Wymarzona miłość" odcinek 78. Can nie chce brać ślubu? Leyla wraca do pracy. Pogodzi się z Emre? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 78. odcinku "Wymarzonej miłości" dzielnicę Sanem obiega informacja, że Can nie chce się żenić! Leyla wraca do pracy, ale chce iść na długi urlop. Pogodzi się z Emre? Sprawdź, co się wydarzy w 78. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 78. wtorek, 3.12.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Związek Sanem (Demet Özdemir) i Cana (Can Yaman) rozkwita. Para nie ukrywa już się przed wszystkimi i wręcz planuje wspólną przyszłość. Mniej szczęścia ma Leyla (Öznur Serçeler, z którą kolejny raz rozstał się Emre (Birand Tunca).

Sanem i Can wezmą ślub? Osman atakuje Emre! Co na to Leyla?Zobacz więcej

W 78. odcinku "Wymarzonej miłości" Mevkibe (Özlem Tokaslan) cieszy się na wieść, że Can ma szczere zamiary wobec jej córki. Kobieta w końcu mówi o wszystkim Melahat (Ferdi Baycu Güler). Jak się można było spodziewać, miejscowa fryzjerka przekazuje tę informację dalej. Po dzielnicy krążą plotki o ślubie Sanem i Cana! Na tę wieść załamuje się Muzaffer, ale matka ma dla niego dobre nowiny. W gazecie ukazał się wywiad z Divitem, w którym mężczyzna przyznaje, że nie myśli o ślubie! Aysun (Asuman Çakır) rozpowiada wszystkim, że Can nie myśli poważnie o Sanem!

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Romantyczna wycieczka Sanem i Cana

Sanem postanawia zabrać Cana w wyjątkowe miejsce! To opuszczony dom, w którym spędzała mnóstwo czasu w dzieciństwie. Jak sama przyznała, to właśnie tam znalazła schronienie przed tłokiem, który wiecznie panował w ich domu. Aydin pokazuje także ukochanemu wiersz, który kilka late wcześniej tam zostawiła. Jest to piękna historia o jej przyszłej miłości. Divit jest wzruszony.

Deren ma załamanie nerwowe

Deren (Tuğçe Kumral) zaskakuje wszystkich swoim zachowaniem. Okazuje się, że kobieta wypiła mnóstwo melisy i... pije ją dalej. W końcu wszyscy zapraszają ją do wspólnego testowania kosmetyków. Cała agencja w ten sposób chce przygotować się do kampanii.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Leyla wraca do pracy

Po tym, jak Emre ją potraktował, Leyla nie chce przychodzić do pracy. Divit prosi swoją asystentkę, żeby wróciła, jednak to byłoby dla niej zbyt trudne. W końcu dziewczyna dzwoni do siostry i żali się jej. Sanem motywuje Leylę do wyjścia z domu. Starsza z sióstr Aydin nie chce dać szefowi tej satysfakcji i wraca do biura. Na wejściu wpada na przełożonego, który wyznaje, że cieszy się, że w końcu wrociła. Asystentka informuje, że chce wziąć roczny urlop...

Obiad Cana i Ceydy

Dziś Can ma spotkanie z Ceydą (Gamze Topuz) i MacKeenanem. Sanem jest zazdrosna na myśl o ich kolejnym wspólnym obiedzie, ale Can nie ma zamiaru iść tam sam! Divit zabiera na to spotkanie Sanem i przedstawia ją nie tylko jako copywritera agencji, lecz także jako swoją dziewczynę. Ceyda jest wściekła! To jednak nie koniec nieporozumień tego popołudnia. W restauracji niespodziewanie pojawia się Fabri (Özgür Özberk). Okazuje się, że mężczyzna kiedyś współpracował z MacKeenanem i oszukał go! Czy Can wyjawi prawdę o swojej relacji z Fabrim?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×