"Wymarzona miłość" odcinek 83. Huma i Aylin doprowadzą do rozpadu związku Sanem i Cana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 83. odcinku "Wymarzonej miłości" Huma i Aylin chcą doprowadzić do rozpadu związku Sanem i Cana! Czy im się to uda? Sprawdź, co się wydarz w 83. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 83. wtorek, 10.12.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Na imprezie z okazji rozpoczęcia współpracy z MacKeenanem niespodziewanie zjawia się Huma (İpek Tenolcay). Okazuje się, że to kobieta, z którą wcześniej Sanem (Demet Özdemir) pokłóciła się w swojej dzielnicy. Can (Can Yaman) nie jest zadowolony na widok matki i razem z ukochaną wychodzi z imprezy.

Sanem poznaje matkę Cana! Nie polubią się?Zobacz więcej

W 83. odcinku "Wymarzonej miłości" Huma robi rekonesans wśród znajomych i pracowników swoich synów. Kobieta żywiołowo reaguje, kiedy poznaje Ceydę (Gamze Topuz). Matka Divitów przyjaźnie wita ludzi na stanowisku, takich jak Deren (Tuğçe Kumral), jednak kiedy poznaje Leylę, niechętnie wyciąga do niej rękę. Kiedy Deren zarządza, że czas najwyższy zakończyć imprezę, Huma prosi, aby Ceyda została jeszcze trochę. Kobiety ucinają sobie miłą pogawędkę, a towarzyszy im Emre (Birand Tunca).

Can i Sanem pojechali skryć się w domku w górach. Divit ledwo panował nad nerwami po spotkaniu z matką, jednak Sanem próbowała przekonać go, że powinien spróbować pogodzić się z Humą. Can jednak jest przekonany, że matka przyjechała tylko po to by wybadać teren, kiedy z gazet dowiedziała się o jego "romansach".

Huma wraca do hotelu, a Emre informuje brata, że może już wrócić do domu. Divit odwozi Sanem do domu i sam wraca do siebie. Aydin opowiada matce i siostrze o tym, czego się dowiedziała. Wszystkie są przekonane co do zamiarów Humy!

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Następnego dnia w agencji pojawia się Huma i sieje postrach wśród pracowników. Kiedy do agencji przychodzi Aylin (Sevcan Yaşar) kobiety ucinają sobie miłą pogawędkę. Okazuje się, że to Aylin przekazała matce Divitów adres Sanem, dzięki czemu kobieta mogła poznać nieciekawą okolicę. Okazuje się, że kobiety mają podobne podejście do biznesu i życia. Czy uda im się rozwalić związek Sanem i Cana?

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×