"Wymarzona miłość" odcinek 9. Can na randce z Arzu! Co na to Sanem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 9. odcinku "Wymarzonej miłości" pomimo usilnych starań Sanem, Can idzie na randkę z Arzu. Sprawdź, co się wydarzy w 9. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 9, poniedziałek, 19.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) dotarli do hotelu, w którym dziewczyna za wszelką cenę próbowała nie dopuścić do spotkania Divita z Arzu Taş (Ayşe Akın).

Sanem zazdrosna o Cana! Nie dopuści do spotkania Divita z Arzu?Zobacz więcej

W 9. odcinku "Wymarzonej miłości" Can idzie na randkę z Arzu. Jednak kompletnie nie odpowiada mu towarzystwo modelki i myślami cały czas jest z Sanem. W końcu Divit wypija szybko drinka, kończy to spotkanie i przenosi się do Sanem. Para znów spędza uroczy wieczór.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Aylin (Sevcan Yaşar) widzi w mediach społecznościowych stare zdjęcie Arzu i wpada w szał. Kobieta jest wściekła, że jej szantaż nie zadziałał.

Can odwozi Sanem do domu i swoją obecnością wzbudza ogromne zamieszanie w okolicy. Pod domem dziewczyny robi się zgromadzenie.

Can przeprowadza poważną rozmowę z Leyla (Öznur Serçeler) na temat wycieku informacji z agencji. Czy siostra Sanem wróci do pracy?

W ogrodzie Cana odbywa się sesja Arzu. Modelka zachowuje się fatalnie, cały czas kaprysi i wszystkich traktuje wyniośle. Jedyną osobą, do której zwraca się normalnie jest Can. Sanem pomaga przy sesji, ale nie może znieść zachowania Arzu. W końcu dorzuca do koktajlu modelki truskawki, na które jest uczulona. Kiedy wieczorem Arzu próbuje pocałować Cana, na jej twarzy pojawia się reakcja alergiczna. Can wie czyja to sprawka...

Sanem i Can są parą w rzeczywistości? Czy Demet Özdemir i Can wezmą ślub? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×