"Wymarzona miłość" odcinek 94. Sanem jedzie za Canem do hotelu. Uda się jej odzyskać Divita? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 94. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem jedzie za Canem do hotelu. Para bierze udział w zajęciach, które ponownie zbliżają ich do siebie. Czy to jednak wystarczy, aby Can wrócił do Sanem? Sprawdź, co się wydarzy w 94. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 94. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) po tym, jak odkrył prawdę o perfumach, rozstał się z Sanem (Demet Özdemir). Jednak dziewczyna za namową i pomocą Leyli (Öznur Serçeler) i Emre (Birand Tunca) postanawia walczyć o ukochanego.

Sanem próbuje odzyskać Cana! Huma pomaga Polin w zdobyciu DivitaZobacz więcej

W 94. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem przyjeżdża do hotelu, w którym zatrzymał się Can. Divit ma mieszane uczucia, kiedy widzi Sanem. Dziewczyna w zabawny i specyficzny dla siebie sposób tłumaczy Canowi, że ich spotkanie jest naprawdę przypadkowe. W końcu oboje biorą udział w zajęciach, które odbywają się na terenie hotelu. Zajęcia dotyczą złej i dobrej energii gromadzącej się w ludziach. Seminarium zbliża Sanem i Cana znowu do siebie, jednak mimo wszystko Divit wciąż zachowuje dystans.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Huma dowiaduje się dokąd wyjechał Can

Polin (Kimya Gökçe Aytaç) dzwoni do Humy (İpek Tenolcay) z informacją, że Cana nie ma we wskazanym przez nią hotelu. Matka Divita próbuje wyciągnąć od Emre informacje o właściwym miejscu, do którego pojechał Can. Brat jednak nic nie zdradza. Huma kieruje się do Ceyceya (Anıl Çelik). Przyjaciel Sanem robi wszystko, aby nie zdradzić tej tajemnicy, ale w końcu kobieta znajduje na niego sposób. Kiedy Huma dowiaduje się dokąd pojechał Can, natychmiast dzwoni do Polin.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Muzaffer (Cihan Ercan) pojawia się w agencji - chce wykupić reklamę swojego i Mevkibe (Özlem Tokaslan) sklepu. Mężczyzna staje się coraz bardziej zauroczony Guliz (Sibel Şişman). Dziewczyna razem z Ceyceyem przyjeżdżają do sklepu, aby móc lepiej przemyśleć strategię marketingową.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Dlaczego niema powtórek wymarzonej miłości.

  30.12.2019 11:26
 • Wanda (gość)

  Bez obaw, jeszcze będzie ok 75 odcinków, tak że naogladamy się do syta! A jeśli chcesz oglądaj ma You Tube tam będziesz do przodu z odcinkami

  28.12.2019 11:27
 • ewa (gość)

  Jak to koniec gdzie tak napisali

  27.12.2019 19:11
 • Mm (gość)

  Dlaczego koniec? Odcinków jest ponad setke. A nawet 150.

  27.12.2019 18:29
 • czesia. (gość)

  Czy to koniec filmu wymarzonejj miłości Cana i Senam bardzo szkoda wyczekiwalam bardzo każdego odcinka bardzo lubię Cana przystojniaka i Sanem ?? Koniec. Czy tak.??😩

  27.12.2019 18:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×