"Wymarzona miłość" odcinek 95. Can chce skorzystać z oferty Polin. Zrozpaczona Sanem wpada pod samochód! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 95. odcinku "Wymarzonej miłości" Can decyduje się skorzystać z oferty Polin. Zrozpaczona Sanem rezygnuje z pracy i... wpada pod samochód. Co z nią będzie? Sprawdź, co się wydarzy w 95. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 95. we wtorek, 31.12.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) po ostatnich wydarzeniach postanowił zaszyć się w spokojnym hotelu, żeby wszystko sobie przemyśleć. Z pomocą Emre (Birand Tunca) i Leyli (Öznur Serçeler) Sanem (Demet Özdemir) jedzie za ukochanym. Podczas pobytu w hotelu para znów zbliża się do siebie.

Sanem jedzie za Canem do hotelu. Uda się jej odzyskać Divita?Zobacz więcej

Romantyczna kolacja Sanem i Cana

W 95. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can udają się na kolację. W restauracji panuje romantyczna atmosfera, której para w końcu się poddaje. Trener namawia ich na taniec, jednak Divit nie ma specjalnie na to ochoty. W końcu, kiedy Sanem ma zatańczyć z trenerem, Can porywa ją do tańca. Para znów zbliża się do siebie, aż w pewnym momencie Can przerywa taniec i... odchodzi.

Sanem spędza noc z Canem

W nocy okazuje się, że w pokoju Sanem nie działa ogrzewanie. Kiedy dziewczyna idzie na recepcję z prośbą o przeniesienie, spotyka Cana. Divit proponuje jej nocleg w swoim pokoju. Aydin pierwotnie ma spać na leżance, ale ostatecznie Sanem i Can śpią w jednym łóżku.

Polin przyjeżdża do hotelu

Rano do pokoju Cana ktoś puka. Kiedy mężczyzna otwiera drzwi, stoi w nich Polin (Kimya Gökçe Aytaç). Kiedy Sanem słyszy znajomy głos, natychmiast pojawia się u boku Cana. Skonsternowana Polin, udaje jednak, że nie przejmuje jej widok wspólnego poranka tej pary.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Sanem i Polin zaczynają swoistą rywalizację o Cana. Polin namawia Divita na skorzystanie z jej propozycji. Mężczyzna ewidentnie wciąż jest w rozterce.

Can zostawia Sanem

Sanem i Can razem wracają do Stambułu. Kiedy dojeżdżają do agencji, Divit informuje ją, że nie wraca do pracy i skorzysta z oferty Polin. Sanem zalewa się łzami i wykrzykuje mu, że mimo że ma żal do matki, to w tej chwili zachowuje się tak jak ona i ucieka.

Sanem odchodzi z agencji

Zrozpaczona Aydin postanawia odejść z pracy. Dziewczyna nie jest w stanie przebywać w miejscu, które tak jej się kojarzy z ukochanym.

Po wyjściu z biura, Sanem spędza trochę czasu nad wodą. Kiedy zamyślona próbuje złapać taksówkę, zostaje potrącona przez samochód!

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×