"Wymarzona miłość" odcinek 97. Sanem wraca do agencji. Yigit proponuje jej pracę w wydawnictwie. Co na to Can? [STRESZCZENIE ODCINKA]

w 97. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem wraca do agencji na czas wypowiedzenia umowy. Yigit proponuje jej pracę w jego wydawnictwie. Co na to Can? Sprawdź, co się wydarzy w 97. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 97. w piątek, 3.01.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) postanowił przyjąć ofertę Polin (Kimya Gökçe Aytaç) i wyjechać na Bałkany. Porzucona i zrozpaczona Sanem (Demet Özdemir) złożyła wypowiedzenie w agencji. Kiedy wracała do domy, wpadła pod samochód. Yigit (Utku Ateş), sprawca wypadku odwiózł ją do szpitala i otoczył opieką. Can nie krył zazdrości, kiedy obcy mężczyzna kręcił się wokół jego ukochanej.

Yigit otacza Sanem opieką. Can szaleje z zazdrości! Zmieni swoje plany?Zobacz więcej

Sanem wraca do agencji

W 97. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem postanawia wrócić do agencji, ale tylko na czas wypowiedzenia umowy, o którym mówił Can. Divit nie daje jej spokoju w pracy - pilnuje jej na każdym kroku i próbuje wychwycić jej błąd. Sanem jednak sumiennie wykonuje wszystkie swoje obowiązki, nawet te, które niespodziewanie narzuca jej Can.

Yigit oferuje Sanem pracę w wydawnictwie

Yigit znalazł w samochodzie notatnik Sanem i przeczytał jej zapiski. Mężczyzna zaproponował jej spotkanie, podczas którego miał jej oddać zeszyt. Yigit przyznał, że Sanem powinna wydać książkę i tak się składa, że on jest właścicielem wydawnictwa. Aydin jest zaskoczona jego propozycją.

Ygit przychodzi do agencji, czym doprowadza Cana do szału. Kiedy Divit słyszy o propozycji pracy, ledwo nad sobą panuje. Na dodatek okazuje się, że Yigit otworzy siedzibę swojego wydawnictwa w tym samym budynku, w którym znajduje się Fikri Harika.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Osman (Ali Yağcı) bierze udział w nagraniu reklamy. Na planie jest z nim Leyla (Öznur Serçeler), a wkrótce przyjeżdża także Deren (Tuğçe Kumral) i Emre (Birand Tunca). Osman od razu demonstruje Divitowi, że Leyla jest jego kobietą.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×