"Wymarzona miłość" odcinek 99. Polin wyda książkę kucharską w wyadwnictwie Yigita. Sanem jej w tym pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 99. odcinku "Wymarzonej miłości" Polin postanawia wydać książkę kucharską w wydawnictwie Yigita. Czy Sanem będzie musiała jej w tym pomóc? Sprawdź, co się wydarzy w 99. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 99. w środę, 8.01.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) niedługo skończą pracę w gaencji i zaczną nowy rozdział w swoim życiu. Aydin powoli przygotowuje się do przejścia do agencji Yigita (Utku Ateş), co doprowadza Divita do szału. Mężczyzna chce, aby Sanem została w Fikri Harika pomimo ich rozstania i jego wyjazdu.

Romantyczny taniec Sanem i Cana podczas prezentacji RedMode! Yigit okazuje się bratem Polin!Zobacz więcej

W 99. odcinku "Wymarzonej miłości" Yigit prezentuje Sanem biuro. Dziewczyna jest zachwycona wystrojem i wybiera swoje nowe biurko, przy którym zacznie pracę już za kilkanaście dni. Mimo wszystko Aydin mówi mężczyźnie o swoich obawach. Ygit pociesza ją i przekonuje, że z takim doświadczeniem na pewno poradzi sobie w wydawnictwie. Mężczyzna zdobywa się na odwagę, żeby zadać Sanem osobiste pytanie. - Czy jest coś między tobą a Canem? - pyta. Aydin smutnieje, gdy słyszy to pytanie, ale odpowiada szczerze, że obecnie sytuacja jest skomplikowana.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Polin wyda książkę kucharską w wydawnictwie Yigita

Polin (Kimya Gökçe Aytaç) wyjaśnia Canowi, że nie powinien obawiać się o Sanem w wydawnictwie. Jej brat na pewno widzi w niej potencjał i dlatego zaproponował jej tę pracę. Te słowa jednak nie uspokajają Divita.

Polin odwiedza Yigita w jego biurze. Rodzeństwo wspomina stare dobre czasy aż w końcu mężczyzna proponuje siostrze, aby wydała u niego książkę kucharską, o której zawsze marzyła. Kobieta jest zaskoczona, że brat o tym pamiętał i przystaje na jego propozycję. Obydwoje postanawiają przygotować wszystko przed jej wyjazdem.

Huma pogrąży Sanem w oczach Cana?

Polin odwiedza Humę (İpek Tenolcay). Kobiety rozmawiają o najbliższych planach, wyjeździe Cana i... Sanem. Matka Divita zdradza Polin, że ma plan zaprzyjaźnić się z Mevkibe (Özlem Tokaslan) i dzięki temu poznać ciemną stronę Sanem, co pozwoli jej zupełnie zniechęcić jej syna do niej.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    Co za wstrętne babsko ta huma.Chociaż jestem kobietą,tak właśnie o niej napiszę,że ten Can się z takim potworem skumplował???no ale to jego matka,.Nei chcę takiej wstrętnej matki.

    07.01.2020 17:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×