"Wymarzona miłość". Serial zniknie z anteny TVP2? Gdzie oglądać dalsze odcinki "Rannego ptaszka"?

Nie mamy dobrych wieści dla fanów serialu "Wymarzona miłość". Wszystko wskazuje na to, że wkrótce turecki serial zniknie z anteny TVP2! Sprawdźcie, co się stało!

Multimedia

"WYMARZONA MIŁOŚĆ" ZNIKNIE Z TVP2?

Dla wielu fanów telenoweli "Wymarzona miłość" to może być ogromny szok, ale wiele wskazuje na to, że TVP wkrótce zakończy emisję tureckiej produkcji. Czy to oznacza, że polscy widzowie nie poznają dalszych losów "Rannego ptaszka"?

Patrząc na program TVP2 na najbliższe dni można dostrzec iż ostatni odcinek "Wymarzonej miłości" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 9 września o godzinie 13:15. Będzie to 22. odcinek produkcji, której gwiazdami są Demet Özdemir oraz Can Yaman.

Streszczenia odcinków tureckiego serialu. Co się wydarzy w "Rannym ptaszku"?Zobacz więcej

Począwszy od 10 września, w dni powszednie, TVP2 w paśmie, które do tej pory zajmowała "Wymarzona miłość", będą powtarzane odcinki programu "Gotowi do gotowania. Start!".

Czy to oznacza, że "Wymarzona miłość" całkowicie zniknie z anten TVP? Tego jeszcze nie wiemy. Możliwe też, że Telewizja Polska dokona korekty swoich ramówek, bo jesteśmy pewni, że przedwczesne zakończenie emisji popularnego tureckiego serialu wywoła poruszenie. Możliwym jest również przeniesie serialu na inną antenę - TVP1 bądź TVP3, jednak żadnych informacji na ten temat jeszcze nie mamy.

"WYMARZONA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Sanem Aydin mieszka w Stambule z rodzicami i starszą siostrą, Leylą. Jest marzycielką, chciałaby zostać pisarką. W żadnej pracy nie zagrzała miejsca na dłużej. Pod wpływem ultimatum postawionego przez rodziców Sanem zaczyna pracę w agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Tymczasem właściciel agencji, pan Aziz, postanawia wycofać się z zarządzania firmą i wzywa do Stambułu swojego syna, fotografa i podróżnika Cana. Młodszy syn Aziza, Emre, czuje się zlekceważony przez ojca. Angażuje niczego nieświadomą Sanem do udziału w intrydze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wkurzona na maksa (gość)

    czy twgo kurskiego to porąbało taką świetną komedię romantyczną zastąpić zflustrowaną teśćio wą i poirytowaną synową ten ostatńi otćinek to jurz trup w szafie kto by hćiał na to pata

    18.09.2019 03:19
  • Wkużona (gość)

    głosuje na wymiane KURSKIEGO inaczej strajk i wyłączamy telewizory turcy to umieją przyćiągnąć widza

    18.09.2019 02:52
  • Ola (gość)

    Kochani również przyznaje, że godzina emisji tego serialu była co najmniej idiotyczna.Fajna fabuła, przyjemna forma oderwania się od polskiej beznadziejności. Wciągnęłam się w te zabawne perypetie,niestety obecnie śledzę je na kanale YouTube w wersji anglojęzycznej zaletą jest mimowolna nauka tureckiego bo angielski jest w formie napisów. Selam

    17.09.2019 13:23
  • Gość (gość)

    To jest nie dopuszczalne z 28 odcinka znowu na odcinek 1!

    16.09.2019 09:38
  • Gosc (gość)

    Nienormalni niedosc ze zabrali przełozyli na inny program to do tego od początku idijoci dali idijotyczny program na tvp 2 blagam nie oglondajcie tego programu to jest niedopuszczalne

    16.09.2019 09:36
  • Fanka wymarzonej milosci (gość)

    O tej godzinie ogladac serial moga tylko emeryci i bezrobotni. Ludzie pomyslcie troche. 13:10 to juz byla wczesna godzina, a teraz 10? Ten serial powinien byc emitowany popolidniu lub wieczorem zeby kazdy pracujacy mogl obejrzec. Albo chociaz wieczorem powtorka. Taki piekny serial.

    15.09.2019 08:03
  • Widzka (gość)

    Porażka z TVP. Brak szacunku do widza na najwyższym poziomie. Z całym szacunkiem ale te 2 "hity" TVP które zastępują wymarzoną miłość nie da się oglądać. A serial przeniesiony do TVP i to na taką godzinę że tylko nieliczni mogą go oglądać. Brawo TVP straciliscie kolejnego widza...

    14.09.2019 23:31
  • Gość (gość)

    Jest to przykre, że telewizja traktuje widza jak zło konieczne, coś co miało oglądalność znika z anteny a coś co nie miało oglądalności pojawia się i to jeszcze powtórka. Panie Kurski miałam o Panu inne zdanie ale właśnie je zmieniłam, szkoda, że nie będę mogła oglądać serialu "Wymarzona miłość" bo ktoś miał kaprys go zdjąć z anteny programu tvp 2 i dał do tvp 3 i to od odcinka 1 żenada wszystko śmiechu warte czy warto was oglądać chyba nie jesteście warci oglądania.

    10.09.2019 13:50
  • Karina (gość)

    Też jestem zła najlepszy film. Czemu nie może zostać na dwójce 😡😡😡

    09.09.2019 22:53
  • ja (gość)

    Najlepiej wywalić ten głupi serialik ...beznadzieja.Wyrzucone bez potrzeby pieniądze i strata czasu.A można było zakupić coś fajnego i z sensem.

    09.09.2019 13:30
  • pracująca!!!!! (gość)

    Czy fajne seriale są puszczane tylko dla osób BEZROBOTNYCH????? Matki pracując i mające jeszcze trójkę dzieci w wieku szkolnym też chciały by oglądnąć po POŁUDNIU!!!!! Ale się nie da!!!! bo zabierają!!!! i to o 10.00 - to już przegięcie!!!!

    08.09.2019 12:55
  • Monika (gość)

    Ten serial jest super już się wkrecilam oby leciał dalej a nie kolejny program o gotowaniu.

    05.09.2019 14:39
  • widz (gość)

    Serial taki sobie ale dlaczego ta Sanem gra aż taką idiotkę,nie wiadomo.Czasem na jej wygłupy nie idzie patrzeć,,,,,ale serial nie znika,na TVP 3 godzina 10,00

    04.09.2019 20:31
  • Ewa (gość)

    Chodzi mi o turecki serial,, Wymarzona miłość"Jak zwykle jak wogóle coś fajnego puszczą w TVP to potem usuwają zamiast pościć chociaż po południu jak tak dużo kobiet to ogląda. Teraz to już przegieli, że o 10 rano to chcą pościć. MASAKRA 😩

    04.09.2019 15:10
  • Widz (gość)

    Nie ma jak decydować za innych. Z całym szacunkiem dla Pani Marzeny Rogalskiej, nowy program niby kulinarny ok niech sobie prowadzi ale żeby zaraz powtarzać go i to zamiast serialu?? To już w weekend Pan prezes nie znalazł antenowego czasu??? A czy widzowie takich zmian chcą?? Jak zwykle lepiej jest uszczęśliwić ludzi na siłę.

    04.09.2019 14:09
  • gość (gość)

    Telewizja kolejny raz zachowała się nie w porządku wobec widzów. Porażka.

    04.09.2019 12:35
  • gość (gość)

    Kurski raczej nie zniknie, bo zarabia ogromne pieniądze z reklam i płaconych przez nas abonamentów.

    04.09.2019 12:34
  • Ja (gość)

    Protestuję!!! To jest najlepszy serial jaki oglądałam. Lekki i przyjemny A dodatek bardzo romantyczny. Nie róbcie tego!

    04.09.2019 11:53
  • Klaudia (gość)

    ja proszę o ciąg dalszy serialu "Wymarzona milosc" ...i super by było zrobić powtórki na następny dzień rano...

    03.09.2019 22:15
  • Lidia (gość)

    Proszę o przeniesienie Więzień miłości a w jego miejsce o Wymarzoną miłosc film radosny optymistyczny o dużej oglądalności