"Wymarzona miłość". Ślub Sanem i Cana. Jak wyglądała piękna uroczystość bohaterów "Rannego ptaszka"?

"Wymarzona miłość" kończy się oczywiście ślubem Sanem i Cana. Jak wygląda ta uroczystość w "Rannym ptaszku"? Przypomnijmy, że widzowie w Polsce niestety nie zobaczą tych pięknych chwil, ponieważ TVP skasowało serial znacznie wcześniej.

Multimedia

Ślub Sanem i Cana w "Rannym ptaszku"

Historia Sanem (Demet Özdemir) i Cana (Can Yaman) z "Wymarzonej miłości" nie mogła zakończyć się inaczej niż ich ślubem. Po wielu przeciwnościach losu i osobom nieprzychylnym ich związkowi, para w końcu staje na ślubnym kobiercu.

TVP nie pokaże pięknego finału "Rannego ptaszka". Widzowie oburzeni!Zobacz więcej

Po wielkim rocznym rozstaniu para finalnie się zeszła, ale los znowu wystawił ich miłość na próbę. Doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego Can stracił pamięć. Zapomniał o Sanem i uczuciu do niej, ale pamiętał swój związek z Polin! Finalnie Divit zakochuje się od nowa w Aydin i wówczas odzyskuje pamięć. Can oświadcza się ponownie ukochanej, a potem dochodzi do oficjalnych zaręczyn z kwiatami i czekoladkami w domu rodzinnym Sanem.

Para pobiera się na brzegu morza i wypływa w podróż łodzią. Na ślubie Sanem i Cana obecni są tylko najbliżsi nowożeńców: Mevkibe. Nihat, Muzaffer, Deren, Ceycey, Melihat, Mirhiban oraz oczywiście Leyla i Emre, którzy są ich świadkami.

Najpiękniejsze chwile Sanem i Cana. Romantyczne sceny z udziałem bohaterów "Rannego ptaszka"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    W tym ciężkim czasie miło by sie oglądało i uśmiechało , no ale cóż trzeba dobijać wojennym serialem zamiast pozytywnym filmem jakim była Wymarzona Miłość , przykre ze ignoruje sie ludzi

    15.03.2020 19:22
  • Ewa (gość)

    Tyle miesięcy oglądania żeby nie zobaczyć finału zmarnowałam tyle godzin z życia

    09.03.2020 11:53
  • Kasia (gość)

    Masakra beznadzieja ://///// totalna porażka ze strony tvp

    08.03.2020 09:40
  • Kate (gość)

    Chyba pierwszy raz spotykam sie z tak założoną sytuacją... nie potrzebnie byl w ogole dopuszczony do emisji... cyrk...

    07.03.2020 14:40
  • Nikita (gość)

    Jaka tak można pokazać film i bez treści zakończenia taki fajny serial i ciekawe wątki w najlepszym momencie został przerwany.A tą elif to chyba w ogóle nie skończą najgorsza porażka i żenada

    06.03.2020 20:11
  • Dona (gość)

    jestem wkurzona, kolejne rozczarowanie tvp, zapominają z jakich pieniędzy się utrzymują, chamstwo i kpina z widzów,

    06.03.2020 17:31
  • Marta (gość)

    Ten nowy seial co leci zamiast wymarzonej milosci jest bez sensu. Wymarzona milosc mozna obejrzec na you tube ale to nie to samo co w wersji polskiej prezesie tvp wstydz sie zabrałeś oststnie chwile pieknego serialu!!!!!!

    06.03.2020 15:04
  • Zyta (gość)

    Brak poszanowania widza że strony TVP! moglibyście chociaż udostępnić je na VOD by każdy mógł sobie obejrzeć do końca. Mam nadzieję że spadnie oglądalność!

    06.03.2020 14:23
  • W imieniu widzów serialu (gość)

    Odcinki, które nie zostały wyemitowane, są bardzo fajne, oglądałam je w hiszpańskiej wersji językowej na optimovision. Szkoda. Taka wpadka TVP, z powodu 14 odcinków serialu i zawiedziona liczna widownia tuż przed wyborami... no nie wiem, nie wiem....?

    06.03.2020 12:38
  • Żałosna telewizja (gość)

    Jak skasowali parę od cinkow przed końcem!!!!

    A takie coś jak elit leci ponad 600 od cinkow beznadziejny film.

    Strasznie się wkurzylam

    06.03.2020 11:43
  • Kas (gość)

    Straciliście widza tak się nie robi... Przed samym finałem uciąć... Brawo to tylko u Was...

    06.03.2020 10:18
  • Fanka (gość)

    To skandal i chamstwo. Mam nadzieje ze jak wam spadnie z odladalnosci pare milionów widzów to pojdziecie po rozum do głowy Droga TVP !!!

    06.03.2020 08:22
  • Maria (gość)

    Podpowiem Wam dlaczego TVP3 przestało emitować końcowe odcinki Wymarzonen miłości. Dowiedzieli się, że wszyscy oglądający nie są sympatykami PiS -u.😀😀😀

    06.03.2020 08:21
  • fannka (gość)

    Chamstwo i tyle jak można coś zacząć i tego nie skończyć!!!!!Brak słów!!!!!

    06.03.2020 08:05
  • Gosc (gość)

    Najlepszy film a oni puscili tylko 139 odcinkow powinno byc tyl co elif

    06.03.2020 07:10
  • Aga (gość)

    Wstyd, chamstwo i bezczelność

    06.03.2020 06:49
  • Małgorzata P. (gość)

    To jakieś kpiny. Nie zgadzamy się na tak chamskie decyzje. To niewybaczalny błąd. Żądamy wyjaśnienia, dlaczego?! Jesteście nie w porządku. Będziecie teraz odczuwać konsekwęcję oglądalnści. Nawet Eurowizja Was nie uratuje.

    06.03.2020 00:30
  • Graża (gość)

    Kupiony był cały serial, bo od początku były informacje, że będą 153 odcinki. dopiero miesiąc temu okazało się, że pokażą tylko 139. Chamstwo, którego nie rozumiem, tym bardziej, że serial miał naprawdę dużą oglądalność, a podobno "bossom" na niej zależy. Teraz leci powtórka serialu, który też przerwano ... Ciekawe, czy go dokończą, czy urwą tak jak przy poprzedniej emisji... TVP nie liczy się z widzami, jak również w innych dziedzinach - pokazują nam gdzie dosłownie nas mają...

    06.03.2020 00:09
  • Anita (gość)

    Kochani,olac TVP jest sposób na dokończenie serialu Ranny ptaszek ☺ na Facebooku jest grupa zakątek tureckich seriali , wystarczy dołączyć i macie dostęp do linków przetłumaczonych odcinków z napisami na Cda. Polecam 👍

    05.03.2020 23:52
  • Mona Lisa (gość)

    A pamiętacie jak w latach 95-96 na tv 2 był nadawany serial Pokolenia i też został zdjęty i to w fajnym momencie akcji .Oczywiście telewizja obiecała dokupić resztę odcinków na które ja osobiście czekam po dzień dzisiejszy.Moim zdaniem należy przerwać idiotyczne tasiemca takie jak Kłam czy M jak miłość .Ile na litość można patrzeć na te same pierdoly i tych niczym nie wyróżniających się aktorów .'którzy sa gwiazdami tylko w tym serialu w którym grają i to za nasze pieniądze.Jeszcze państwo dołożyło kupę kasy na ten."show"pozdrawiam tych którzy sponsoruja naszych "aktorów ."

    05.03.2020 23:06
NowszeStarsze