"Wymarzona miłość". Startują zdjęcia do nowego serialu Cana Yamana! Kiedy premiera "Bay Yanlış"? O czym będzie?

Doskonałe informacje dla fanów Cana Yamana. Wkrótce wystartują zdjęcia do jego nowego serialu "Bay Yanlış" z Özge Gürel. O czym będzie produkcja i kiedy premiera?

Multimedia

Startują zdjęcia do "Bay Yanlış" z Canem Yamanem i Özge Gürel

Can Yaman może odetchnąć z ulgą. Po wielu kłopotach z nowym serialem, na które turecki aktor napotyka od początku roku zakończą się. Gold Film Company oficjalnie poinformowało o jak najszybszym rozpoczęciu zdjęć do "Bay Yanlış" ("Mr. Wrong"/"Pan fałszywy"). Co więcej premiera produkcji ma odbyć się w Turcji już za dwa miesiące!

Wiemy, z kim Can Yaman zagra w nowym serialu! Widzieliście już ich razem na ekranie!Zobacz więcej

W serialu występują także: Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç and Taygun Sungar.

"Bay Yanlış" - o czym jest?

To romantyczna komedia opowiadająca historię Ozgura (Can Yaman) - właściciela baru. Mężczyzna prowadzi bogate acz puste życie i nie wierzy w miłość. Ezgi (Özge Gürel) nie ma szczęścia w miłości, ale postanawia za wszelką cenę znaleźć odpowiedniego partnera i wyjść za mąż. Ozgur widząc, jak nieporadna w swoich podrywach jest Ezgi postanawia jej pomóc i zostaje jej nauczycielem podrywu. Wkrótce Ozgur i Ezgi zostają sąsiadami i okazuje się, że miłość czeka na nich tam, gdzie zupełnie się jej nie spodziewają.

Can Yaman tańczy tango z mamą! Tak przygotowuje się do roli w nowym serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mira (gość)

    Premiera I odcinka odbyła się w sobotę,na zakątku seriali tureckich,bez polskich napisów.Dzisiaj już jest z napisami.Nie żałujcie,jedna wielka klapa.Jaman sporo nawyków stosuje z rannego ptaszka.Oboje pierwszoplanowi aktorzy zachowują się jak gdyby leczyli swoje kompleksy.Gestykulacja,wyszukane sztuczki,wykręcane buzie,nie wiem po co.Co niektórzy twierdzą,że obojgu brakuje umiejętności aktorskich,amatorzy.Może i tak.

    29.06.2020 15:22
  • Anna S (gość)

    Demet sprawdza sie w kazdym gztunku filmowym i z aktorami na wyzszym poziomie artystycznym ,a uroda jest wartoscia przemijającä liczy siē dobre aktorstwo . Can kiedys wspomnial ze najlatwiej przyciagnac ludzi komedią i tak robi on sie nie nadaje do innych gatunkow filmowych brak umiejetnosci .

    19.06.2020 01:28
  • Anna S. (gość)

    Can lubi pochlebstwa musi byc pierwszy ma silne ego , lubi byc na szczycie Anna jego w tym utwierdza mòj kròlu .DEMET jest dla niego za dobra i nie moze pokazac swej przewagi . Can bazuje tylko na wloskich fanach.

    18.06.2020 10:09
  • Anna S. (gość)

    Can lubi pochlebstwa musi byc pierwszy ma silne ego , lubi byc na szczycie Anna jego w tym utwierdza

    18.06.2020 10:02
  • Ferit (gość)

    Ludzie!!! Piszecie, że Can jest słabym aktorem, ale jak tylko serial będzie dostępny to pierwsi/pierwsze polecicie go oglądać. Widocznie Turkom przypadł do gustu jego sposób grania, weźcie pod uwagę ze tamtejsza kultura różni się od naszej, a jak tak bardzo przeszkadza Wam Can, to po prostu nie oglądajcie produkcji z jego udziałem i nie hejtujcie na forach

    09.06.2020 21:19
  • gość (gość)

    Narcyz Jan Jaman jest wyjątkowo słabym aktorzyną,takim jak nasze serialowe miernoty.On już więcej niczego nowego nie pokarze,bo po prostu na więcej go nie stać.Jak szybko się pokazał,tak szybko zniknie,zapamiętajcie moje słowa.

    01.06.2020 07:46
  • barbara (gość)

    do gosciu , piszesz ze can jest kiepskim aktorem , pokaz polskiego aktora ktory potrafi wyrazic uczucia twarza

    20.05.2020 06:39
  • barbara (gość)

    nasza tvp to telewizja samych smutasow. na darmo bedziemy czekali na seriale pełne radosci i pozytywnej energi. zalezy im tylko na faszerowaniu nas wojnami i opowiesciami jacy oni sa dobrzy i sprawiedliwi. niech ida do dtabla.

    20.05.2020 06:27
  • CanSan (gość)

    Zdjęcia 🎬 🎥 do nowego serialu Cana Yamana 🤴🦁 startują już 28.05.... a sesja zdjęciowa 📷 📸 do plakatu i do zwiastuna promującego nowy projekt 20.05.... ponoć premiera produkcji w Turcji ma odbyć się pod koniec czerwca... jeśli nie zostaną wprowadzone żadne zmiany... serial "Bay Yanliş" zapowiada się na dobrą komedię romantyczną😁😂🤣 ... obsada nafaszerowana jest wieloma aktorami komediowymi... czekam na serial " Pan fałszywy" .... uwielbiam komedię 😁😂🤣🤗🙋‍♀️

    13.05.2020 23:55
  • CanSan (gość)

    Zdjęcia 🎬 🎥 do nowego serialu Cana Yamana 🤴🦁 startują już 28.05.... a sesja zdjęciowa 📷 📸 do plakatu i do zwiastuna promującego nowy projekt 20.05.... ponoć premiera produkcji w Turcji ma odbyć się pod koniec czerwca... jeśli nie zostaną wprowadzone żadne zmiany... serial "Bay Yanliş" zapowiada się na dobrą komedię romantyczną😁😂🤣 ... obsada nafaszerowana jest wieloma aktorami komediowymi... czekam na serial " Pan fałszywy" .... uwielbiam komedię 😁😂🤣🤗🙋‍♀️

    13.05.2020 23:54
  • Mona Lisa (gość)

    No też bym chętnie zobaczyła ten serial lecz mając w pamięci to jak urządziła nas telewizja Polska fundując nam widzom wymarzoną miłość bez zakończenia to sądzę iż tym razem może być bardzo podobnie

    04.05.2020 23:44
  • ... (gość)

    Ozge wspaniała aktorka idealna do komedii romantycznych. Can to słaby aktor. Może uda mi się go znieść w serialu. Szkoda, że Ozge innego partnera nie dostała.

    03.05.2020 22:20
  • Fan Cana (gość)

    Ozge o wiele ładniejsza i lepsza niż Demet

    03.05.2020 22:13
  • gość (gość)

    Czyli następny serial z Yamanem o niczym.On lubi takie łatwe seriale,bo do trudnych się nie nadaje.

    03.05.2020 17:32
  • Wirginia (gość)

    Demet jest świetną aktorką, ale nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki. W ogóle zastanawiam się, czy chciałaby zagrać z CY? Chociaż życie osobiste aktorów a fikcja filmowa to różne światy...

    03.05.2020 13:45
  • Kaya (gość)

    podzielam opinię Jovity

    03.05.2020 11:15
  • Gość (gość)

    Zapowiada się ciekawie.

    03.05.2020 08:13
  • Gość (gość)

    Taka rola to tylko zDemente Ozdmir wspaniała aktorka

    02.05.2020 22:10
  • Jowita (gość)

    Demet Ozdemir jest świetna, znakomita ,szkoda że wybrano Ozge!!!

    02.05.2020 19:32
  • Jowita (gość)

    Can zagra z Ozge będzie dominował a on lubi być w centrum uwagi .Aktorka mizerna, szczególnie jej śmiech i głos uf...Demet Ozdemir o niebo lepsze to święta i zdolna osobowosc.

    02.05.2020 19:29
NowszeStarsze