"Wymarzona miłość". Tureckie seriale i filmy z Demet Özdemir, czyli Sanem z "Rannego ptaszka"! W czym jeszcze zagrała?

Demet Özdemir znana jest polskim widzom jako Sanem z serialu "Wymarzona miłość", czy też "Ranny ptaszek". Piękna turecka aktorka zagrała jednak także w innych serialach oraz filmach, które były bardzo popularne - nie tylko w Turcji. Oto produkcje, w których pojawia się Demet Özdemir!

Multimedia

Seriale i filmy z Demet Özdemir

Demet Özdemir mogliśmy niedawno oglądać w serialu "Wymarzona miłość", który pokazywany był najpierw w TVP2, a później w TVP3. Turecka produkcja, znana także jako "Ranny ptaszek" biła rekordy popularności, a jej duet z Canem Yamanem uznawany jest za jeden z najlepszych w telewizji.

Ślub Sanem i Cana. Jak wyglądała piękna uroczystość bohaterów "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Postać, w którą wcielała się Demet to Sanem Aydın - roztrzepana dziewczyna, marząca o karierze pisarki. Jej rodzice chcieli jednak, aby szybko wzięła ślub i prowadziła ustatkowane życie rodzinne. Dziewczyna nie chciała na to pozwolić, dlatego zatrudniła się w agencji reklamowej, w której pracowała także jej starsza siostra, Leyla (Öznur Serçeler. Tam poznała przystojnego Cana Divita (Can Yaman), z którym połączyło ją wielkie uczucie.

Serial "Wymarzona miłość" został zdjęty z anteny, ale warto wiedzieć, że urodzona w 1992 roku Demet Özdemir zagrała także w innych ciekawych produkcjach serialowych i filmowych. Jej pierwsza rola to Aylin w serialu "Sana Bir Sır Vereceğim". Później aktorka pojawiła się w znanym Polakom "Imperium miłości", a następnie w popularnym wśród fanów tureckich seriali "Zapachu truskawek". W 2019 roku rozpoczęła prace na planie nowej produkcji - "Evim". Wszystkie filmy i seriale z udziałem Demet Özdemir możecie zobaczyć w naszej galerii!

Demet Özdemir opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Aktorka ma specjalne życzenie urodzinoweZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ses (gość)

    Jestem zły .. gdzie jest odcinek 140 . uwielbiam wymarzoną miłość

    17.03.2020 20:27
  • Gość (gość)

    Jak wiecie że nie puszczcie kompletu odcinków to nie nadawajcie wcale, powinniście resztę odcinków na TVP.vod wgrać, to jest olewanie całkowite widzów!

    17.03.2020 09:51
  • X (gość)

    I co z tego? Po co zaczynać oglądać kolejny serial z tą aktorką jak nie poznam zakończenia? Żenada TVP. Apeluje o kolejne odcinki Sanem i Cana w aplikacji VOD!!!

    16.03.2020 23:45
  • Mała (gość)

    Masakra już przestaną łamie oglądać tvp3 i nigdy już nie zacznę oglądać za to że zdjeliscie taki fajny serial rannego ptaszka... Nie cierpię was za to....

    16.03.2020 17:58
  • kjlik (gość)

    Tak jak Ela napisała Więźnia należy zdjąć!

    16.03.2020 17:44
  • Ela (gość)

    Genialna aktorka i genialny film. TVP ma w du... telewidzów zdejmują serial na 20 odcinków przed końcem. Jakie jest tego uzasadnienia? Nie wierzę w niską oglądalność. Mialam to szczęście, że wcześniej obejrzałam go z napisami. Przecież Więzień miłości powinien być zdjęty. Okropny, pokazujący bractwo i kłamstwo, brak szacunku głównego bohatera. Mam to oglądać tylko dlatego, że w ostatnim odcinku przejdzie przemianę? Nigdy już nie zacznę nawet oglądać żadnego serialu s TVP. Wolę oglądać z napisami na grupach.

    16.03.2020 16:22
  • Fifi (gość)

    Moja babcia musiała oglądać oststnie odcinki z czeskim dubbingiem w internecie, bo Telewizja ma w nosie widzów!

    16.03.2020 14:30
  • Czerwona1993 (gość)

    Demet zagrała w takich serialach jak Zdradzę ci pewien sekret, Imperium miłości, Zapach Truskawek, Pokoju 309, Rannym Ptaszku, teraz gra w Dom jest twoim przeznaczeniem.

    16.03.2020 11:14
  • Huma (gość)

    Koronawirus to kara za zdjęcie serialu Taka patologia tylko w polsce Kurski żegnaj

    16.03.2020 09:12
  • Dorota (gość)

    Jak mogliście zdiac taki fajny film

    16.03.2020 08:47
  • Dorota (gość)

    Jak mogliście zdiac taki fajny film

    16.03.2020 08:46
  • Gosiek (gość)

    Jak można było zdjąć Rannego ptaszka, nie szanujecie widzów. Najpierw przeniesliscie film z TVP 2 na TVP3 na 10 godzinę kto ma możliwość nagrywania to ok ale nie wszyscy, nie zakupiliście wszystkich odcinków. Masakra po co zaczynacie szczuć ludzi, jeśli już nam coś się spodoba to wcale a wcale nas nie szanujcie. Wy powinniście być dla nas z ludzi żyjecie jak zaczynacie coś to doprowadźcie do końca. Chcę obejrzeć film do końca. Jak większość waszych widzów .

    16.03.2020 07:45
  • Zawiedziona (gość)

    Dlaczego zdjeliscie serial my chcemy wiedzieć jakie będą dalsze perypetie bohaterów

    16.03.2020 06:54
  • Zawiedziona (gość)

    Aktorka super, ale czy warto wkręcać się w kolejną telenowele którą nam po prostu po kilkunastu odc przerwą emisję bo tak sobie będą chcieli, nie zwracając uwagi na widzów. TRZEBA BY BYŁO SIĘ MOCNO ZASTANOWIĆ NAD TYM???????????????

    16.03.2020 00:43
  • Kogut (gość)

    Dranstwo zdjąć końcówkę filmu

    16.03.2020 00:15
  • Am (gość)

    Czy ktoś może wyjaśnić jaki jest powód że dalsze odcinki nie będą puszczane. To jest zwykłe... Żeby nie użyć słabych słów. To tak jakby przed zakończeniem filmu czy meczu puścić coś innego, czy było by miło, nie sądzę. Ja się pytam dlaczego. Czy jest szansa by jednak puścić do końca ten serial

    16.03.2020 00:04
  • Nie wszystkie odcinki (gość)

    Wszystko fajnie tylko brak ostatnich odcinków wymarzona miłość .Dlaczego czy ktoś odpowie?

    15.03.2020 23:04
  • Gosc (gość)

    Super aktorka,potrafi zagrac wszystko i fajny czlowiek.cze Kamy ma filmy z demet

    15.03.2020 22:34
  • . (gość)

    Aktorka super szkoda tylko że nie puścili dalszych odcinkow wymarzona miłość

    15.03.2020 22:34
  • mdM (gość)

    Zagrała też w Pokoju 309 bardzo ciepłą, fajną dziewczynę, która nagle musi stawić czoło wielkiemu niespodziewanemu wyzwaniu, partneruje jej jako matka Sumru Yavrucuk, niezapomniana Meryem z Grzechu Fatmagul, tu w zupełnie innej równie znakomitej roli. A wcześniej Demet jako Asli w Zapachu truskawek jest cudowna, bardzo dziewczęca i stworzyła świetny duet z Yusufem Cimem. Natomiast Evim to tytuł roboczy, poprawna nazwa to "Doğduğun Ev Kaderindir" ("Dom jest twoim przeznaczeniem").

    15.03.2020 15:24