"Wymarzona miłość". TVP nie pokaże pięknego finału "Rannego ptaszka". Widzowie oburzeni!

Ostatni odcinek "Wymarzonej miłości" zbliża się wielkimi krokami. Niestety w TVP "Ranny ptaszek" został mocno skrócony i polscy widzowie nie zobaczą pięknego ślubu Sanem i Cana. Fani serialu nie kryją swojego oburzenia.

Multimedia

TVP nie pokaże ślubu Sanem i Cana

Niedawno widzów "Wymarzonej miłości" zszokowała informacja, że w TVP zostanie wyemitowanych tylko 139 odcinków, gdzie turecki hit po skróceniu oryginalnych epizodów powinien mieć około 153. Fani "Rannego ptaszka" nie kryją swojego oburzenia w komentarzach i żądają wyemitowania całości serialu.

Wiemy, dlaczego TVP wyemituje tylko 139 odcinków "Rannego ptaszka"Zobacz więcej

Co więcej, widzowie spekulowali, że w takim razie TVP wytnie część historii i wyemituje piękny finał "Wymarzonej miłości", w którym Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) biorą ślub. Niestety wszystko wskazuje na to, że historia w TVP nie będzie miała happy endu. Emisja serialu zakończy się po prostu w połowie akcji.

Zgodnie z opisem 139. odcinka na stronie TVP, "Ranny ptaszek" zakończy się mniej więcej w momencie, kiedy do posiadłości Sanem wtargną mężczyźni nasłani przez Canera.

Kiedy ostatni odcinek? Jak kończy się "Ranny ptaszek"?Zobacz więcej

W komentarzach w sieci widzowie wylewają swoją frustrację z powodu ucięcia "Wymarzonej miłości":

Zawsze uważałam tvp za du...ów!!! Aż tu nagle przypadkiem trafiłam na "Wymarzoną miłość" która jest boskim serialem. I znuwu tvp okazała się du...iem. I ponownie przestanę oglądać ich kanały. Robicie kpiny z widza a tak się chwalicie oglądalnością wszystkiego co pokazujecie. Gdybyście mieli taką oglądalność jak mówicie nie potrzebowalibyście dofinansowania.

Jestem bardzo oburzona takim zjawiskiem, że serial który przypadł do gustu nie tylko emerytom ale i młodzieży został skrócony o tyle odcinków ,bez żadnego zakończenia.Wstyd Panie Kurski,nie liczy się Pań z widzami a abonament się ściąga.Jedyny serial komediowy bez przemocy i chamstwa.Proszę o następne odcinki, miało ich być 153.

brawo ,brawo dla zarządu tv dali nam bonus w postaci skróconego seralu dla płacących abonament, takie jaja tylko w Polsce mają widza w głębokim poszanowaniu tylko na ramówce prezes chwalił sam siebie jak to ceni widza

Najpiękniejsze chwile Sanem i Cana. Romantyczne sceny z udziałem bohaterów "Rannego ptaszka"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Ja chcę, żeby "Ranny ptaszek" wrócił na antenę 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    29.04.2020 18:09
  • gość (gość)

    Serial jest dostępny na facebooku na grupie Zakątek Tureckich Seriali. Są wszystkie odcinki z napisami polskimi.

    09.04.2020 20:36
  • Julia (gość)

    Jeśli nie w telewizji to chociaż dodajcie nowe odcinki na VOD , tak się poprostu nie robi żeby urywać serial kilkanaście odcinków przed końcem .

    31.03.2020 21:26
  • Iza (gość)

    Szkoda mi prezesa TVP bo z tego co widać to biedak zaczyna i skończyć nie może... Zaczynacie puszczać fajny serial (nie polski! bo polskie seriale to żenada.pl) i go nie kończycie to po jaki ch..j zaczynacie? Z ludzi idiotów robicie. Puśćcie go ku..w do końca i nas nie wkurzajcie!!!

    31.03.2020 09:34
  • Fanka serialu Ranny Ptaszek (gość)

    Może wszyscy napiszemy do nowego prezesa..,jeszcze teraz jak musimy siedzieć w domu przydałby się jakiś pozytywny serial taki jak Ranny Ptaszek bo wokół nie jest wesoło a przy tym serialu można się oderwać i przestać myśleć o tym co teraz dzieje się na świecie i u nas w Polsce Ten serial podniuslby na duchu każdego. Ja mogę go oglądać ciągle nawet po te 45 minut.Dużo zdrówka dla wszystkich.

    22.03.2020 20:41
  • Odbiorca (gość)

    Jak mozna tak traktować osoby które płacą abonament i w trakcie zostaje im ucięty serial - najpierw był w TVP 2 później przeniesiono go do TVP3 a terra krach - SWIŃSTWO - weźcie sie w końcu za tych co nie płacą abonamentu bo Ci co płacą traktowani są gorzej niz ci co nie płacą

    18.03.2020 12:35
  • Jola (gość)

    Ja nie proszę ale zadam powrotu serialu na antene to kpina z widza

    18.03.2020 11:25
  • Elisabeth (gość)

    Droga TV moze jako rekompesate na trudne czasy zrobicie cos dobrego dla telewidzow chociaz raz sprawicie im radosc spelniajac ich prosby na wznowienie wymarzonej milosci ? czy to takie trudne zrobic cos dorego?

    15.03.2020 06:33
  • Wymarzona miłość najlepszy serial do tej pory (gość)

    Co ta TVP robi jakas zenada jak moga nie wypuścić jeszcze kilkunastu odcinków co za kraj i telewizja

    11.03.2020 14:15
  • Claudia (gość)

    Pewnie na miejsce fajnego serialu bedzie jakis kryminal albo jakies inne g........no. Tylko w TVP.

    11.03.2020 10:52
  • Ola (gość)

    Chce wlaczenia mój ulubiony serial błagam o włączenie dalszych odcinków rannego ptaszka !! To kpina panie Kurski tak się nie postępuje z ludźmi którzy czekają na uwielbiany film brak słów

    11.03.2020 09:20
  • Ali (gość)

    Całe szczęście, że zdążyłam obejrzeć ten serial, bez skracanych odcinków, na Youtube z napisami po polsku, teraz już go niestety tam nie ma...

    10.03.2020 13:09
  • Ali (gość)

    Całe szczęście, że zdążyłam obejrzeć ten serial, bez skracanych odcinków, na Youtube z napisami po polsku, teraz już go niestety tam nie ma...

    10.03.2020 13:06
  • Qqq (gość)

    Nie no to chyba jakies zart nie moge uwierzyc wlaczam tv a tam co innego bylam w takim szoku ze masakra nie wierze jak oni mogli tak zrobic jedyny film ktory czekalam od samego poczatku zeby sekundy nie ominac i do samego konca i tak dzien dnia. 😠😪😪

    10.03.2020 10:22
  • Xxxx (gość)

    Masakra. Puszczają film a potem zostalo kilka odcinkow do końca oni przestaja go emitować masakra. Co to ma byc wgl? Teraz niech robią emisji od nowa cala bez skrucenia albo chociaz od odc 140..... Masakra

    10.03.2020 10:20
  • fanka (gość)

    I właśnie z takich przyczyn nie oglądam już telewizji :/ pierwszy raz się wciągnęłam i tu takie coś odwalili :/ i po co ich błagać o puszczenie tego ponownie, powinni widzieć że ludzie to oglądali i to spora liczba :/ a mimo to przerwali bo tak :/ telewizja jest naprawdę beznadziejna

    10.03.2020 10:14
  • RP. (gość)

    Błagam , to był pierwszy serial który przypadł mi do gustu , można się pośmiać , czasami ściska za serce .Dlaczego to robicie , czemu nie ma następnych odcinków.

    09.03.2020 20:16
  • jaja (gość)

    To chyba jakiś debil wymyślił, aby przerwać emisję serialu.

    09.03.2020 18:13
  • Sylwia (gość)

    Tak ciężko przecież było wyemitować te kilka odcinków. Oglądałem każdy odcinek mimo zmiany kanału i godziny i myślę że tak jak każdy czekałam na szczęśliwy finał ale najwyraźniej się nie doczekam. Przynajmniej udostępnijcie online na VOD żeby można obejrzeć spokojnie do końca.

    09.03.2020 15:49
  • Sandra (gość)

    To chyba jakiś żart....

    09.03.2020 14:19
NowszeStarsze