"Wymarzona miłość". TVP pomyliło emisje odcinków! Wiemy, jak będzie wyglądała emisja kolejnych odcinków "Rannego ptaszka"!

Fani "Wymarzonej miłości" byli rozczarowani, kiedy w TVP został pominięty jeden odcinek serialu. Widzowie domagali się emisji 47. odcinka "Rannego ptaszka"

Multimedia

"Wymarzona miłość" - co z odcinkiem 47. "Rannego ptaszka"?

W czwartek, 17 października w TVP3 o godz. 10:00 powinien być wyemitowany 47. odcinek tureckiego serialu "Wymarzona miłość". Widzowie byli jednak zaskoczeni i rozczarowani, kiedy na ekranach swoich telewizorów zobaczyli kolejny, 48. odcinek "Rannego ptaszka". Internauci byli oburzeni i domagali się emisji pominiętego epizodu.

Co za kompromitacja!!!! Co za brak profesjonalizmu! Już i tak mało osób ogląda TVP, a tym brakiem szacunku do widza (brak odcinków, okrojone sceny itp) odstraszacie tylko tą garstkę ktora jeszcze została! Radzę się zrehabilitować, bonprzy tzkim podejściu, bedziecie SAMI sobie ogladać Waszą telewizję. Tyle..!

Dlaczego wycofali odc 47 i nie ma iść 48 żenada!!!!! A tak kocham ten serial😓😓

Dlaczego pominięto odcinek z lunaparkiem?.jest ważnyChcemy go obejrzeć a potem kolejne.Szanujcie widza.Macie go za nic?Dlaczego nie ma na vod?

Sanem wyznaje Canowi prawdę! Wściekły Divit zrywa z nią! Co będzie z Emre?Zobacz więcej

Który odcinek "Wymarzonej miłości" zobaczymy w poniedziałek?

TVP chcąc się zrehabilitować wyemitowało w piątek, 18 października, pominięty, 47. odcinek "Wymarzonej miłości". Powstało zatem pytanie, który odcinek zostanie pokazany w poniedziałek, 21 października.

Jak udało nam się dowiedzieć w TVP, w poniedziałek zostanie pokazany 49. odcinek "Rannego ptaszka".

Fabri ratuje agencję i informuje Cana, że robi to dla Sanem! Co Divit na to?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Aneta (gość)

  Naprawdę chcecie się męczyć z tvp 3?Dosyć że wycofali najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałam z tvp 2 to emitują go jeszcze o 10 rano.Nie wytrzymałam i dołączyłam na Facebooku do Zakątka Tureckich seriali .Polecam.Seans bez reklam 2,5 godz. Wszystkie odcinki są.Super sprawa. I nieprzespane noce też są 😁

  22.10.2019 20:39
 • Trele (gość)

  Ludzie nie przesadzajcie pomyłki się zdarzają. Pomylili kolejność ale zostały wyemitowane.Odcinki raczej nie są okrjonoe tylko podzielone na 3.W Turcji ponad 2 godz idzie serial u nas około 45 min także tam w 51 się zamyka u nas ponad 100 jak nie 150.Generalnie nie jest źle plusem jest to że na vod można zobaczyć. Brakuje w pozniejszych godz powtórek ale dla tvp3 lepiej jest zawalic pasmo pierdolami niż dać powtórkę serialu który dużo osób ogląda.

  22.10.2019 08:40
 • CanSan (gość)

  Jestem bardzo rozczarowana i zawiedziona podejściem TVP do widzów/fanów Rannego Ptaszka 🐦❤liczyłam na jakieś małe sprostowanie...przeprosiny... ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji mówiącej o braku profesjonalizmu TVP... jakie miało miejsce w czwartek 17.10.... coś w tym klimacie, ale niestety jak zwykle...CISZA👎👎👎TVP stać było tylko i aż no to, że w Piątek 18.10.wyemitowała pominięty 47 odcinek i uważała tym samym sprawę za załatwioną i nic poza tym...smutne☹☹☹ to jest niestety i świadczy tylko źle o telewizji publicznej, która po raz kolejny pokazała swój brak szacunku do widzów/fanów tego wspaniałego serialu jakim jest Ranny Ptaszek 🐦❤ który jest perełką wśród seriali emitowanych w TVP...mówiąc dosadniej wystawiła FANÓW do wiatru mówiąc Im, że ma Ich gdzieś???...nie stanęła na wysokości zadania... a wystarczyłoby małe usprawiedliwienie... żeby się zrehabilitować za tą WIELKĄ WPADKĘ jaka wydarzyła się w czwartek 17.10....no! ale cóż pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość i znosić te wszystkie nieudogodnienia jakie co rusz serwuje TVP przy oglądaniu tego UWIELBIANEGO przez wielu fanów serialu🐦❤. W Ptaszkach🐦🐦🐦🐦🐦 siła nie poddamy się 💪💪💪

  21.10.2019 23:00
 • ANETA (gość)

  Wpiszcie w faceboka Zakątek tureckich seriali dodajcie się do grupy poczekajcie na akceptację. Wejdź na stronę następnie w pliki wybierz serial i oglądaj .Masz tam wszystkie odcinki oraz inne seriale

  20.10.2019 09:44
 • KiKI.... (gość)

  Wszystkie odcinki serialu są dostępne na VOD...

  19.10.2019 21:03
 • #rozpaczam (gość)

  Moje serce mnie boli bo o 10 godzinie nie mogę go oglądać a już było tyle odcinków zakochałam się w rannym ptaszku ale cóż już nigdy pewnie nie wróci na antenę telewizji TVP 2😫😫😫😫😫😫 i będzie o 13. 😓😓😓😓Ale chcem się jeszcze zapytać czy będą kiedyś powtórki?? 😮😮😮😮

  19.10.2019 19:07
 • Marta (gość)

  Ale bałagan też oglądam ten serial i byłam zdziwiona odcinkami masakra brak profesjonalizmu już mogli by puścić odc 48 w poniedziałek tak to będzie oglądanie bez emocji .

  19.10.2019 19:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×