"Wymarzona miłość". Widzowie oburzeni zmianami w emisji! Żądają powrotu "Rannego ptaszka" do TVP2!

"Wymarzona miłość" znika z TVP2 i zostaje przeniesiona do TVP3. Widzowie są oburzeni tymi zmianami i żądają dalszej emisji serialu w w Dwójce. Czy TVP posłucha widzów?

Multimedia

"Wymarzona miłość" znika z TVP2

"Wymarzona miłość'' to turecki serial, który można oglądać w telewizyjnej Dwójce od 6 sierpnia. W związku z rozpoczęciem jesiennej ramówki TVP wprowadziło zmiany w emisji telenoweli. "Ranny ptaszek" został przeniesiony do TVP3, gdzie będzie można go oglądać od 13 września o godz. 10:00. Serial będzie emitowany od 1. odcinka. W TVP2 natomiast w miejscu "Wymarzonej miłości" pokazywane będą powtórkowe odcinki nowego programu "Gotowi do gotowania. Start".

Kolejna zmiana w emisji. Kiedy i gdzie oglądać "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

"Wymarzona miłość" - widzowie żądają powrotu "Rannego ptaszka" do TVP2

Zmiany wprowadzone przez TVP nie spodobały się widzom, którzy zdążyli pokochać nową turecką telenowelę. W komentarzach internauci żądają przywrócenia emisji "Rannego ptaszka" do telewizyjnej Dwójki.

Tvp3 ... masakra to raz po drugie czemu od samego początku ???? Kpina jakaś może da się coś z tym zrobić niech to całe gotowanie dadzą na tvp3 o 10:00 i nic nie trzeba kręcić. Ranny ptaszek niech leci gdzie leci a tamto gotowanie dać tam gdzie wolne miejsce czyli po skończonej czarnej perle . Chyba przestane TVP oglądać a seriale na necie sobie obejrzę

panowie zostawcie ten serial tak jak był wszyscy sie juz przyzwyczaili do tej godziny a tu takie niespodziewane zmiany przeciez mozna przesunac to gotowanie na inny program a nie ludzom utrudniac zycie i jeszcze zaczynac od 1 odcinka zastanówcie sie nad tym jesli chcecie miec wiernych widzow to nie robcie im takich numerow bo ich stracicie

Nie rozumiem dlaczego taki fajny film który cieszy się zainteresowaniem wśród widzów przenosi się na inny program i zaczyna się znów od 1odcinka.czyzby dla zmylenia widzów a po wyemitowaniu tych odcinków które były na pr.2 zniknie z anteny?

Czy TVP posłucha widzów? Kilka razy zdarzyło się już, że władze stacji (nie tylko TVP) pod naciskiem widzów wycofywały się ze swoich pierwotnych planów.

"Wymarzona miłość" - o czym jest?

Sanem Aydin mieszka w Stambule z rodzicami i starszą siostrą, Leylą. Jest marzycielką, chciałaby zostać pisarką. W żadnej pracy nie zagrzała miejsca na dłużej. Pod wpływem ultimatum postawionego przez rodziców Sanem zaczyna pracę w agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Tymczasem właściciel agencji, pan Aziz, postanawia wycofać się z zarządzania firmą i wzywa do Stambułu swojego syna, fotografa i podróżnika Cana. Młodszy syn Aziza, Emre, czuje się zlekceważony przez ojca. Angażuje niczego nieświadomą Sanem do udziału w intrydze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Zadam powrotu mojego ulubionego serialu co za głupi pomysł żeby przenieść na TVP3 kanał z którym są ciagle problemy

    18.09.2019 21:34
  • Nina (gość)

    To straszne zabrali fajny serial z TVP 2 z 3 mam problem mieszkam poza granicami kraju

    18.09.2019 21:28
  • Monika (gość)

    Jestem poirytowa ttm ze wczoraj byl 24odc a dzis jest 3 co jest grane

    17.09.2019 09:59
  • Monika (gość)

    Nie rozumiem dlaczego serial leci od poczatku to bez sesu

    17.09.2019 09:58
  • Mo (gość)

    Fajnie że serial jest ale w jakich godzinach, jak ludzie pracują o 10 rano jakaś powtórka powinna być po 18 tej. Wesoły serial pozytywny. Zadko oglądam seriale ale ten mi przypadł do gustu.

    16.09.2019 14:49
  • Fanka rannego ptaszka (gość)

    Niech Ranny ptaszek z powrotem wróci na tvp2!!!!!! Mącicie ludziom w głowach!!!!

    16.09.2019 13:49
  • Fanka! (gość)

    Kpina. Ranny ptaszek Powinien znowu wrócić na tvp2! I jeszcze godzine tak przestawiliscie... Ludzie pracują.. Większości się nie podoba ta zmiana, USZANUJCIE TO.!!!

    16.09.2019 13:45
  • Tadek. (gość)

    Kurski to nie jest Twoja prywatna tvp.Wruć emisję Wymarzona miłość do tvp 2 .

    14.09.2019 13:04
  • fanka (gość)

    powinny być powtórki bo co niektórzy pracują

    13.09.2019 21:06
  • Zoja (gość)

    Pewnie oglądalność Kurskiemu spadła i teraz fajnym filmem chce nadrobić. Dla mnie to też głupie, że jest w tvp3 i jeszcze rano o 10.

    13.09.2019 16:30
  • fanka tego filmu (gość)

    Teraz to już himalaje nonsensów ,sprawdziłam czy na pewno dzisiaj jest to na TV 3.Jest.wyłączyłam telewizor zdążyłam jeszcze przeczytać że reklamujecie to jako ,,dramat,, to WY Panie i Panowie odpowiedzialni za te tzw ramówki jesteście dramatem,bo to jest komedia romantyczna.Nie macie pojęcia jaki brylant zakupiliście,ktoś ładnie porównał do,, zbuntowanego anioła,, zapewniam jest o niebo lepsze.Nic nie zrobimy poszło.....Chciała bym żeby Polsat lub TVN zakupił ten serial i dał go w ,,ludzkich godzinach .,,murowana widownia,, 51 odc w oryginale z zapartym tchem czekało się na następny odcinek a tu.. eeeeee szkoda, zmarnowaliście coś wspaniałego.PS w ramach protestu nie oglądam waszego PN Śniadanie koniec z lojalnością.

    13.09.2019 16:23
  • fanka filmów tureckich (gość)

    Słuchajcie Ci co mają internet, Ja Rannego Ptaszka bo taki jest tytuł w orginale oglądałam na yu tub wszystkie odcinki po 2,5 godziny a jest ich 48 tylko nie ma lektora i trzeba czytać tłumaczenie, wieczorem wyśmienity relaks a serial super!!!! szkoda mi tylko tych co nie mogą z korzystać z internetu, ale ich popieram bo to już nie pierwszy raz p.Kurski i reszta "odwalają" takie numery gdzie tu logika, a te wszystkie programy o jedzeniu,i inne głupawe programy z litości nie wymieniam nadają się nabić w armatę i wystrzelić pozdrawiam.

    13.09.2019 12:33
  • Milena (gość)

    Przeniescie jeszcze na TVP 2 o normalnej godzinie A nie o 10 gdzie nikt nie może obejrzeć. 13:15 było idealnie.

    13.09.2019 11:36
  • Diana (gość)

    Jajeczka sobie z ludzi robią 😠😡

    13.09.2019 00:04
  • Evet (gość)

    Serial powinien być emitowany na TVP2 lub TVP1 późnym popołudniem 👌

    13.09.2019 00:03
  • krys (gość)

    Nie powtarzać od 1 odcinka bo 2-gi raz oglądać ludzie nie będą, a za miesiąc zapomną co było. Czuję się zlekceważona.

    12.09.2019 21:08
  • Agnes (gość)

    D!laczego serial ,który cieszy się tak ogromną popularnością ma być nadawany na TVP3? to stacja regionalna bez możliwości nagrywania już nie mówiąc o powtórkach. I to jeszcze o tej godzinie!Skandal!!!Chcemy przywrócenia serialu na TVP2!!!

    12.09.2019 20:04
  • Magda (gość)

    Dajci ten serial po 18 lub 20 godzinie a nie o 10 lub 13 to też zła pora, te programy o gotowaniu mogą być o 13 lub 10 bo tego nikt nie ogląda , jak tulko obejrzy jeden odcinek.

    12.09.2019 17:34
  • Fanka serialu "Wymarzona miłość " (gość)

    Proszę o zmianę programu na TVP 2 bo ten kanał jest dostępny dla wszystkich i proszę o zmianę godziny która jest zbyt wczesna . Jak można tak traktować fanów serialu ?

    12.09.2019 14:39
  • Rosiak (gość)

    Proszę oddać film do tv2 Wymarzona miłość a te gotowanie to przenieść albo zamienić !!! 😩😫😡

    12.09.2019 13:22
NowszeStarsze