"Wymarzona miłość". Wiemy, gdzie oglądać nowe odcinki "Rannego ptaszka"

"Wymarzona miłość" zniknie z TVP2 po 22. odcinku! Czy "Ranny ptaszek" będzie jeszcze emitowany w telewizji? Gdzie oglądać nowe odcinki "Wymarzonej miłości"?

Multimedia

"Wymarzona miłość" znika z TVP2

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów historii o Sanem i Canie. "Wymarzona miłość" znika z TVP2. "Ranny ptaszek" w telewizyjnej Dwójce emitowany będzie do 22. odcinka, następnie jego miejsce w ramówce zajmą powtórkowe odcinki nowego kulinarnego show "Gotowi do gotowania. Start!"

Demet Özdemir jako Sanem. Kim jest piękna aktorka z "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

"Wymarzona miłość" - gdzie oglądać kolejne odcinki?

Jak udało nam się ustalić, od 10 września "Wymarzona miłość" będzie emitowana w TVP3. "Ranny ptaszek" zostanie pokazany tam od 1. odcinka do końca serii, a emisja zaplanowana jest na godz. 10:00.

Jak Can z "Rannego ptaszka" wygląda bez brody i długich włosów? Kiedyś prezentował się lepiej?Zobacz więcej

"WYMARZONA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Sanem Aydin mieszka w Stambule z rodzicami i starszą siostrą, Leylą. Jest marzycielką, chciałaby zostać pisarką. W żadnej pracy nie zagrzała miejsca na dłużej. Pod wpływem ultimatum postawionego przez rodziców Sanem zaczyna pracę w agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Tymczasem właściciel agencji, pan Aziz, postanawia wycofać się z zarządzania firmą i wzywa do Stambułu swojego syna, fotografa i podróżnika Cana. Młodszy syn Aziza, Emre, czuje się zlekceważony przez ojca. Angażuje niczego nieświadomą Sanem do udziału w intrydze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    No jak to gdzie? Ba szczescie jest yotube:D ja zdazylam juz ogladnac wszystkie odcinki i ogladam nawet 2gi raz. Zakochalam sie w tym serialu, mimo, ze zazwyczaj nie ogladam takich "pierdol", ale ten jedt wyhatkowy smieszny, kolorowy, romantyczny. W ogole powinny byc powtorki tego serialu i poeinien zostac wyemitowany o jakiejs szczytowej godzinie gdzie czlowiek moze spokojnie oggladac. Po co przenosic film??? Zdenerwowalam sie bardzo, przestaje ogladac TVP2, porazka zapychaja jakimis dennymi programami ramowke albo te nudne seriale tasiemcowe typu barwy szczescia, ktore maja ogladalnosc tylko ze wzgledu na godzine bo telewizor jest wieczorem wlaczony. Dajcie wtedy Rannego Praszka!!!

    12.09.2019 13:57
  • Xxfers (gość)

    Na TVP3 RZESZÓW nie ma tego serialu o 10:00. Co za bezsens..

    12.09.2019 10:08
  • Ana (gość)

    Ten serial jest super, a takie jak przysięga , więzień miłości, elf do bani nie oglądam ich a wymarzona miłość mnie wciągła

    12.09.2019 08:26
  • JA (gość)

    BŁAGAM ODDAJCIE FILM

    11.09.2019 21:37
  • ewka (gość)

    błagam o powrot serialu do TVP2 a fajnie by było w niedzielę o 20 SUPER FILM ,,,,,BŁAGAM O POWRÓT

    11.09.2019 21:36
  • Anna (gość)

    Gdzie mogę obejrzeć ten serial (jak nie na TVP3) może być czytany

    11.09.2019 12:19
  • Szok (gość)

    Porażka to mój ulubiony serial jak juz. Musi leciec na tym tvp3 to chociaż niech będzie ciąg dalszy a nie od 1 odcinka .znowu trezba czekać cały miesiac i godzina 10 tez beznadzieja chociaż na 14 albo 17

    11.09.2019 11:37
  • Dorota (gość)

    To jest nie normalne zabieraja serial ktory wciaga bez reszty dla kiepskiego gotowania ile to razy bed,iecie powtarzac

    10.09.2019 22:36
  • Anita (gość)

    Toc kto zdecydował o tak durnym pomyślę żeby przenieś serial. Każdy się przyzwyczaił do tej godziny i na tym kanale. Nie każdy ma tvp3. Stracą oglądalność. Zamiast ucieszyć widzów to wy ich tracicie.

    10.09.2019 13:48
  • Mary (gość)

    Masakra, od nowa i bez sensu godzina, niech to dziadowskie gotowanie nadają w trójce a nie przerywają serial dla jakiegoś kulinarnego teleturnieju. A najgorsze jest to że zakątek tureckich seriali też zablokował dostęp do odcinków rannego ptaszka;(;(;(;( to nie jest przypadek;(;(;(

    10.09.2019 13:47
  • Anna (gość)

    BARDZO

    Bardzo mnie wciągnąl ten serial tak jak większość widzów.Więc pytam komu to przeszkadzało,Nadajecie jakieś denne programy,a jak jakiś możliwy film do obejżenia,to wyrzucili na program co prawie nikt nie ogląda,ktoś słusznie napisał choć powtórki wieczorem na innym kanale,tak żeby każdy zaciekawiony tym serialem mogli do końca obejrzeć.Ta godz,10 ta to w samej rzeczy dla dzieci nie dla osób pracujących.Mam taką nadzieję że dotrze to do odpowiednich władz i przywrócą serial na odpowiedni kanał ,bo przecież wszystkim zależy ma oglądalności TVP i zadowoleniu widza,Pozdrawiam

    10.09.2019 12:50
  • gość (gość)

    A będą gdzieś powtórki, mega fajny ten serial

    08.09.2019 17:15
  • Mała (gość)

    Dla mnie to też jakaś kpina. Teraz będą już najlepsze odcinki a na TVP 3 znowu wszystko od początku i o 10. Gdy wrócę do pracy nie będę mogła już oglądać chyba że można obejrzeć gdzieś powtórki. Taki piękny film a robią z nim coś takiego. Śmiech na sali i wtedy nie ma oglądalności... Kto to wymyślił Żart jakiś tak się nie robi. Gdyby był nadal na TVP 2 można obejrzeć na VOD a teraz.. Przykro że nikt nie myśli o widzach

    07.09.2019 15:22
  • Gosia (gość)

    Głupota ludzka nie zna granic. Cieszę się, że udało mi się obejrzeć cały serial. Mega fajny, lekki, przyjemny.

    06.09.2019 16:25
  • Pati (gość)

    Zgadzam się z przedmówczyniami , po najlepszym serialu "Wieczna miłość "emitowanym wcześniej o 16stej , powinni go zastąpić właśnie tym "Wymarzona miłość". Kolejny serial z fajną obsadą młodych zdolnych ludzi do tego wątek komediowy , a pora byłaby odpowiednia w sam raz po przyjściu z pracy, gdzie człowiek siada w fotel i oglądając go może się odprężyć. Nowy serial "Przysięga " nie zachwyca... obsada średnia ..... logicznie rzecz biorąc mogli się z nim wstrzymać i to właśnie w TVP3 zacząć emitować !

    05.09.2019 21:02
  • Iwona (gość)

    Że co jak można tak zrobić. Ten serial jest super. Oby był dalej dostępny na VOD

    05.09.2019 18:31
  • Angelika (gość)

    Nie wierzę! Uwielbiam ten serial, a nie mam TVP3! Jak można przenieść w 10 odcinku na inny kanał i zacząć od początku! Tragedia, nie wiem kto o tym zadecydował, ale pierwszy raz oglądam coś na TVP 2 zamiast na TVN i właśnie z tego rezygnują 🤣 kpina.

    05.09.2019 14:05
  • ByWalec (gość)

    Pan Kurski w TVP działa jak kierownik szatni w "Misiu" - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?" https://youtu.be/PeHiBMdgO8g :D :D :D

    05.09.2019 13:20
  • Aśka (gość)

    Czy oni zwariował o 10 godzinie kto to będzie oglądał Wymarzoną miłość,dlaczego nie może być na TVP 1 o 16, ten serial z tej godziny jest beznadziejny, kolejny typu Elif lub Więzień miłości niech on będzie o 10 na TVP 3 , nie wszyscy mają też TVP3,.Wymarzona miłość jest lekki, miły,zabawny można się przy nim odstersować, więcej takich seriali, a nie smentnych.Po za tym niech będą powtórki np o 20 godz lub ogóle przeniosom go na taką godz by wszyscy mogli obejrzeć Wymarzoną miłość.I po co od poczatku odcinki,niech dalej puszczają.Co z VOD czy tam będzie można to oglądać?Mam pytanie czy wam też VOD NIE DZIAŁA jak powinno, bo mi na telefonie nie puszcza reklam i nie mogę przez to obejrzeć filmu tylko sam głos, beznadziejnie, a znajomi oglądają na tablecie i mają problem z reklamami bo po 2 lub 3 reklamie ,która włącza się podczas filmu,blokuje się reklam i koniec oglądania filmu.Pół roku temu było normalnie teraz jak chcieliśmy obejrzeć serial (bo 13 to kiepska godziny ludzie w pracy są) okazało się że to VOD teraz tak działa czy to normalne?Nie logowaliśmy się nigdzie, po prostu wchodziło się na VOD oglądało reklamy i szło ta teraz na telefonie w ogóle a na tablecie też miesza.

    05.09.2019 08:32
  • kasia (gość)

    czy bedzie mozna go dalej ogladac na vod