wymarzona miłość

Özge Yağız i Gökberk Demirci, Bergüzar Korel i Halit Ergenç i inni. Ich miłość wykiełkowała na planie i połączyła ich w życiu. Takich historii jest więcej!

W tureckich serialach nietrudno się zakochać - a aktorom, nietrudno zakochać się w sobie nawzajem na planie! Najlepszym przykładem są Özge Yağız i Gökberk Demirci, którzy dzięki serialowi „Przysięga” zostali parą w życiu prywatnym. Kogo połączyła miłość na planie? Sprawdźcie w galerii!

29.11.2022Tureckie seriale

Can Yaman ponownie rozpalił wyobraźnię fanek. Turecki przystojniak został twarzą kampanii domu mody!

Can Yaman to turecki przystojniak, którego imię i nazwisko to dla wielu fanek synonim najseksowniejszego mężczyzny na świecie. Nic dziwnego! Utalentowany i przystojny aktor lubi chwalić się wysportowanym ciałem w mediach społecznościowych. Jednak to najnowsze zdjęcia, które udostępnił, rozpaliły wyobraźnię jego fanek! Koniecznie sprawdźcie w galerii, jak się prezentuje Can Yaman jako model bielizny i garniturów!

24.11.2022Wymarzona miłość

"Wymarzona miłość". Can Yaman i Diletta Leotta się rozstali? Turecki aktor został przyłapany z izraelską pięknością. Kim jest Moran Atias?

Miał być ślub i wesele, tymczasem w sieci pojawiły się informacje o rozstaniu tureckiego gwiazdora Cana Yamana z włoską dziennikarką Dilettą Leottą. Parę miała zdradzić ostatnia aktywność w mediach społecznościowych, a także fakt, że Diletta Leotta nie pojawiła się u boku ukochanego na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Tureckiemu aktorowi towarzyszyła inna kobieta!

09.09.2021Wymarzona miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×