wymarzona mmiłość

Przeczytaj także:

Tureccy aktorzy po 50-tce. Nie tylko Talat Bulut z „Zakazanego owocu” kradnie serca dam! Oto najprzystojniejsi tureccy aktorzy po 50-tce

Jedną z najmocniejszych stron tureckich seriali jest obsada aktorska. Piękne aktorki i przystojni aktorzy skutecznie przyciągają miliony widzów! Jednakże, historie nie dotyczą wyłącznie młodych - w serialach znad Bosforu jest sporo miejsca dla aktorów w tzw. dojrzałym wieku. My postanowiliśmy się przyjrzeć tym, którzy mimo, że przeżyli pół wieku, wciąż zachwycają i przyspieszają bicie serc damskiej części widowni! Poznajcie tureckich aktorów po 50-tce.

07.01.2023Ranking

Te tureckie gwiazdy mają zagraniczne korzenie. Na liście aktorzy i aktorki z popularnych seriali: „Przysięga”, „Zakazany owoc”, „Miłość i przeznaczenie”

Tureckie gwiazdy filmów i seriali mają liczne grono fanów nie tylko w Polsce. Widzowie bacznie im się przyglądają, śledząc ich każdy krok! Siłą rzeczy, sporo o swoich ulubionych gwiazdach wiedzą. Czy jednak pochodzenie tureckich aktorów i aktorek jest im znane? Okazuje się, że niektóre tureckie gwiazdy mają zagraniczne korzenie. Na liście aktorzy takich tureckich seriali jak: "Miłość i przeznaczenie", "Imperium miłości", "Przysięga", "Wieczna miłość" i wielu innych!

23.12.2022Tureckie seriale

„Wspaniałe stulecie”. Meryem Uzerli dziś. Tak wygląda serialowa Hürrem. Aktorka promienieje szczęściem! Los ją srodze doświadczył

„Piękna Meryem” - tak określają fani swoją ulubienicę, która wcielała się w postać sułtanki Hürrem. Aktorka Meryem Uzerli, choć uwielbiana przez miliony widzów na całym świecie, przeszła w swoim życiu istne piekło. Wygląda jednak na to, że dziś najgorsze jest już za nią, a mroczne dni zastąpiły chwile pełne radości. Zobacz, jak dziś wygląda Meryem Uzerli, serialowa Hürrem. Aktorka wprost promienieje szczęściem!

09.12.2022Wspaniałe stulecie

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×