"Wyprawa na dno: Bez śladu". Zagadki zaginionych samolotów, które trzeba rozwiązać. Gdzie obejrzeć?

Czy informacje zebrane podczas badania katastrof lotniczych pozwolą rozwiązać zagadkę zaginionych samolotów? Drugi sezon programu "Wyprawa na dno: Bez śladu" od 18 sierpnia na National Geographic!

Multimedia

"Wyprawa na dno: Bez śladu" sobota, 18 sierpnia, godz. 21:00 na National Geographic - sprawdź program tv

Drugi sezon programu zabiera nas w podróż w głąb oceanów i na rubieże nauki. Twórcy tej widowiskowej serii dokumentalnej śledzą ambitne projekty badawcze w dziedzinie archeologii i geologii. Dzięki mapowaniu sonarowemu, naukowcy dokonują przełomowych odkryć i przedstawiają je w atrakcyjnej wizualnie formie. Razem z nimi prześwietlimy głębiny i sprawdzimy, jakie skrywają one tajemnice.

Film „Wyprawa na dno: bez śladu” z cyklu National Geographic, opowie właśnie o takich historiach. Wszyscy pamiętamy tajemnicze zniknięcie z radarów malezyjskiego boeinga z 239 osobami na pokładzie. Przelatywał on nad Oceanem Indyjskim, ale mimo szeroko zakrojonych poszukiwań, wraku samolotu do dziś nie odnaleziono. Podobna historia miała miejsce w grudniu 1945 roku, gdy samoloty amerykańskiej marynarki zniknęły bez śladu u wybrzeży Florydy. Twórcy programu będą próbowali odnaleźć nowe odpowiedzi na zadawane od lat pytania. Czy informacje zebrane podczas badania katastrof lotniczych pozwolą rozwiązać zagadkę zaginionych samolotów?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×