"Wyprawa Robinson". Katarzyna Drzyżdżyk w 2004 roku wygrała show TVN. Co u niej słychać? Nadal zachwyca urodą!

Katarzyna Drzyżdżyk w 2004 roku wygrała program "Wyprawa Robinson". Przez kilka lat próbowała swoich sił w show-biznesie, ale słuch o niej zaginął. Co dziś słychać u zwyciężczyni "Wyprawy Robinson"? Jak obecnie wygląda Katarzyna Drzyżdżyk?

Multimedia

Katarzyna Drzyżdżyk - jak zmieniła się zwyciężczyni "Wyprawy Robinson"?

"Wyprawa Robinson" to jeden z pierwszych programów typu reality-show w Polsce, którego uczestnicy walczyli o przetrwanie na oczach milionów widzów. Widowisko emitowane było na antenie TVN w 2004 roku. Prowadził je Hubert Urbański.

Zwyciężczynią pierwszej i jak na razie jedynej edycji "Wyprawy Robinson" została Katarzyna Drzyżdżyk. Młodziutka fotomodelka z Żywca zaskoczyła wszystkich sprawnością fizyczną i niesamowitą wolą walki. Po wygranej w programie, Katarzyna Drzyżdrzyk nie mogła narzekać na brak zainteresowania. Przez kilka lat próbowała jakoś zaistnieć w świecie show-biznesu. Głośno było m.in. o jej związku z pływakiem, Pawłem Korzeniowskim.

Hubert Urbański na starym zdjęciu! Zachwyceni fani porównują go do George'a Clooneya!Zobacz więcej

Drzyżdrzyk zagrała małą rólkę w serialu "Kryminalni", przyjęła także propozycję sesji dla "Playboya" i wzięła udział w finale konkursu - Mrs. World 2011. Widzowie mogli oglądać ją również w show "Wipeout - Wymiatacze". Później Kasia Drzyżdrzyk wycofała się z życia publicznego.

Czym obecnie zajmuje się Katarzyna Drzyżdżyk? Zwyciężczyni "Wyprawy Robinson" ustatkowała się, wyszła za mąż i została mamą. W 2008 roku na świat przyszła jej córka Emilia. -Dalej jestem rozpoznawalna. Nie mnie to oceniać, czy sława minęła. Nigdy popularność nie była dla mnie najważniejsza. Cenię sobie prywatność. Teraz kiedy mam dziecko, jest to dla mnie szczególnie ważne. Kiedyś potrafiłam się spakować w pięć minut i z dnia na dzień gdzieś pojechać. Teraz mam rodzinę, Emilkę i kochającego męża. Jestem szczęśliwa - opowiadała w wywiadzie dla serwisu gazetazywiecka.pl. Kilka lat później została po raz drugi mamą, urodziła syna, Piotra. Zwyciężczyni "Wyprawy Robinson" wraz z mężem prowadzi dwie firmy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×