"Wyspa przetrwania". Anna Rybak i Bartosz Czapiewski zaręczyli się! Wezmą ślub w programie "Cztery wesela"? [ZDJĘCIA]

Anna Rybak i Bartosz Czapiewski z show "Wyspa przetrwania", właśnie się zaręczyli. Czy para pokaże swój ślub w nowym show Polsatu "Cztery wesela"?

Multimedia

"Powiedziałam tak"- napisała po angielsku Anna Rybak w swoich social mediach, pokazując zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym. Uczestniczka pierwszej polskiej edycji „Wyspy Przetrwania” zgodziła się zostać żoną Bartosza Czapiewskiego, z którym rywalizowała w show Polsatu.

Znamy zwycięzcę pierwszej polskiej edycji programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Tegoroczny wyczekany urlop postanowiliśmy spędzić w pięknej i klimatycznej Chorwacji. Jadąc tam nie spodziewałam się, że wrócę do domu nie jako dziewczyna, ale już jako narzeczona. Bartek nie dał nic po sobie poznać ani przed wyjazdem, ani w trakcie - podobnie jak nasi znajomi, którzy pojechali z nami - mówi wzruszona Anna Rybak.

- Nie sądziłam, że mam takiego romantyka! Bartuś wie co lubię, wszystko dobrze przygotował. Ostatniego wieczora, zjedliśmy wspólnie kolację, po czym zaproponował mi spacer we dwoje. Kupił wino i poszliśmy nad brzeg morza, na cypel, z którego mieliśmy fantastyczny widok na cały Omis. Właśnie w tym miejscu zadał mi pytanie, które chce usłyszeć każda zakochana kobieta. Z początku nie mogłam w to uwierzyć, bo naprawdę nie liczyłam na taki obrót spraw. Kiedy zobaczyłam pierścionek w jego dłoni, zaniemówiłam - zrozumiałam że nie żartuje i ogromnie wzruszona przyjęłam oświadczyny - zdradza uczestniczka pierwszej polskiej edycji "Wyspy przetrwania".

Jak zmienili się finaliści? Schudli w sumie niemal 40 kg! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak mówi sama Ania, jeszcze rok temu, w lipcu, musiała razem z Bartkiem zmagać się z przeciwnościami losu i z konkurencjami na Fidżi. Dziś, zakochani, planują wspólną przyszłość. - To jest kolejny krok, kolejny etap w związku, a w naszym życiu pojawiły się nowe, wspólne plany, m.in. żeby niedługo ze sobą zamieszkać. Jestem przeszczęśliwa i z wielkim optymizmem patrzę w przyszłość. Wierzę, że skoro poznaliśmy się w tak wyjątkowych okolicznościach, to po prostu jesteśmy sobie przeznaczeni. Życie nie przestaje mnie zaskakiwać! Nasza znajomość od zakończenia programu rozwija się bardzo pięknie i intensywnie. Spędzamy ze sobą maksymalnie dużo czasu, dzielimy wspólne pasje, świetnie się bawimy w swoim towarzystwie, cały czas się poznajemy i zaskakujemy, oczywiście tylko pozytywnie - opowiada Anna Rybak.

Czy w niedalekiej przyszłości para weźmie ślub? Czy zdecyduje się pokazać ceremonię w nowym programie Polsatu "Cztery wesela", do którego trwają zdjęcia? Czas pokaże. Wszyscy, którzy chcieliby pochwalić się swoim ślubem przed milionami widzów, mogą się zgłaszać do programu "Cztery wesela". Jak to zrobić? Wystarczy wysłać maila na adres czterywesela@zgloszenia.tv

Ślubne wojny w nowym programie Polsatu! Jak się zgłosić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×