"Wyspa przetrwania" odcinek 10. FINAŁ. Co się wydarzy w ostatnim odcinku? [ZDJĘCIA]

Już w najbliższy piątek w Polsacie widzowie zobaczą finał przygodowego reality show „Wyspa przetrwania”. Po niemal 30 dniach morderczych zmagań z samymi sobą i z innymi uczestnikami na wyspie, walka o pozostanie w programie dociera do finałowej prostej.

Multimedia

"WYSPA PRZETRWANIA" ODCINEK 10. FINAŁ W PIĄTEK, 10 LISTOPADA, O GODZINIE 20:05 NA POLSACIE

W reality show pozostało ich czworo: Daniel, Kasia, Paweł i Maciej „Macho” i to między nimi rozstrzygnie się ostatnie starcie o 150 tysięcy złotych i zwycięstwo w pierwszej polskiej edycji legendarnego „Survivora”.

Co czeka nas w finałowym odcinku? Zobaczymy dwie konkurencje. Pierwszą będzie gra na orientację. Uczestnicy korzystając jedynie z kompasów i fragmentów map, będą musieli jak najszybciej odnaleźć wybrane miejsca na wyspie i przynieść z nich ukryte przedmioty. Problem polega na tym, że tych przedmiotów wystarczy jedynie dla trzech śmiałków. W kolejnej konkurencji o nazwie „Pale” przyda się spokój, opanowanie, koncentracja i umiejętność utrzymania równowagi. Kto utrzyma się w grze najdłużej?

PÓŁFINAŁ! Kto powalczy o zwycięstwo? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dwóch najlepszych uczestników programu stanie przed 7 osobowym składem swoich byłych współplemieńców, którzy w ten wieczór zamienią się w jurorów. To oni na finałowej radzie plemienia w głosowaniu wybiorą zwycięzcę. Ostatnie 15 minut „Wyspy przetrwania” widzowie zobaczą na żywo ze studia Polsatu w Warszawie. Prowadzący Damian Michałowski i wszyscy uczestnicy show spotkają się ponownie po 3 miesiącach od zakończenia, jak podkreślają, „przygody ich życia”. Będzie czas na krótkie rozmowy i wspólne zdjęcia. Przede wszystkim jednak uczestników i widzów czeka ekscytujący moment otwarcia zalakowanej urny, liczenia głosów i ogłoszenia zwycięzcy „Wyspy przetrwania”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×