"Wyspa przetrwania" odcinek 7. Negocjacje Klocka przed "radą plemienia" [WIDEO+ZDJĘCIA]

"To jest gra tylko, że na końcu leży duża kupa forsy" - powie Klocek tuż przed "radą plemienia" w 7. odcinku "Wyspy przetrwania". Zobacz fragment!

Multimedia

"Wyspa przetrwania" odcinek 7. w piątek, 20.10.2017 o godz. 20:05 w Polsacie!

Jedną z najbarwniejszych postaci na "Wyspie przetrwania" od samego początku jest Maciej zwany przez współplemieńców "Klockiem". Jak dotąd dał się już poznać jako twardy negocjator i silny zawodnik, który ani przez chwilę nie odpuszcza. W piątek w ponownie da o sobie znać. Tym razem zobaczycie go jak omawia strategię głosowania na "radzie plemienia" z Piotrkiem strażakiem.

Zawodnicy będą walczyć o kotleta schabowego! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prawdę powiedziawszy Piotrek wykazuje się w tej rozmowie sporą naiwnością, a "Klocek" całość podsumowuje wymownie i bardzo trafie: "To jest gra tylko, że na końcu leży duża kupa forsy".

Przypomnijmy, że zwycięzca programu zgranie 150 tysięcy złotych. Jak potoczą się te "negocjacje" ? Zobaczcie fragment piątkowego odcinka "Wyspy przetrwania".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Jaka reszta oprócz julki jest slepa a ten klocek jest fałszywy sprzedawczyk szuja żadnej konkurencji nie wygrał gruba beka jaki z niego komandos żenada

    20.10.2017 22:05
  • Daro (gość)

    Bartek, ten co odpadł, mnie kręcił.

    20.10.2017 15:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×