Wystartowały zdjęcia do czwartej serii "O mnie się nie martw"!

Ruszyły zdjęcia do czwartej serii „O mnie się nie martw”. Na planie po raz kolejny spotkali się Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski). Zdjęcia potrwają do kwietnia 2016 r. Nowe odcinki widzowie Dwójki zobaczą już wiosną.

Multimedia

Iga (Joanna Kulig) traci pracę w kancelarii. Zastanawia się nad swoim dotychczasowym życiem i wyznaje Marcinowi, że chce je zmienić. Również dla Marcina jest to czas refleksji. Chce pozbierać myśli, decyduje się na odejście z kancelarii i wyjazd z Warszawy. Podczas wyjazdu młody Kaszuba wszystko przemyślał. Ma dość byłych partnerów Igi, zbuntowanej siostry, „nieplanowanych gości” w ich życiu. Chce by wspólnie z Igą zadbali o równowagę w ich związku. Sielanka nie trwa jednak długo, do Warszawy przyjeżdża Witold (Sławomir Orzechowski), ojciec Igi. Jak potoczą się losy przebojowej Igi i przystojnego prawnika, widzowie Dwójki zobaczą już wiosną przyszłego roku.

CZYTAJ TAKŻE:
"O MNIE SIĘ NIE MARTW". MARCIN MA SYNA?!
BĘDZIE 4. SERIA "O MNIE SIĘ NIE MARTW". KIEDY EMISJA?

„O mnie się nie martw” to ciepły, pełen humoru i emocji komediowy serial obyczajowy, w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawników. To opowieść o ludziach, którzy – chociaż pochodzą z różnych środowisk, dzieli ich bagaż doświadczeń i sytuacja życiowa – stopniowo zdobywają wzajemne zaufanie, poznają się i odkrywają, jak wiele mają sobie do zaoferowania.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×