"Wytańcz to". Młoda gwiazda nowego filmu Netflix zachwyca urodą! Kim jest Sabrina Carpenter? Ile ma lat? Gdzie jeszcze zagrała?

Na Netflix niedawno zadebiutował nowy film pt. "Wytańcz to", który niemalże natychmiast stał się prawdziwym hitem platformy. "Wytańcz to" wciąż jest jednym z najchętniej oglądalnych tytułów na Netflix, a fani szaleją na punkcie urody gwiazdy produkcji! Sprawdźcie, kim jest Sabrina Carpenter! Ile ma lat? Gdzie jeszcze zagrała?

Multimedia

SABRINA CARPENTER - KIM JEST?

Sabrina Carpenter urodziła się 11 maja 1999 roku w Lehigh Valle w Stanach Zjednoczonych. Już jako dziecko brała udział w konkursach wokalnych i tanecznych, jednak jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się w 2011 roku, gdy dostała gościnną rolę w popularnym serialu stacji NBC pt. "Prawo i porządek".

I zaczęło się! Równocześnie młoda gwiazda rozwijała swoją karierę wokalną i tak w 2009 roku założyła kanał na YouTube, gdzie publikowała covery, a już dwa lata później miała podpisany kontrakt płytowy z wytwórnią Hollywood Records! To może robić wrażenie. W 2012 roku zagrała w serialu "Fineasz i Ferb", następnie wzięła udział w produkcji "The Goodwin Games" oraz realizowała filmy telewizyjne - kolejno "Gulliver Quinn", "The Unprofessional", "Noobz" oraz "Horns".

Maite Perroni - gwiazda telenoweli "Nie igraj z aniołem" - w meksykańskim hicie Netflixa! Jej przemiana zaskakuje!Zobacz więcej

Cały czas spełniała się serialowo. Zaliczyła kolejne epizody, w tym jeden w "Orange Is the New Black", aż w końcu dostrzeżono ją i obsadzono ją w głównej roli w disneyowskim serialu "Dziewczyna poznaje świat", który przyniósł jej największą popularność. Produkcja była realizowana od 2014 do 2017 roku. W tym samym czasie Sabrina Carpenter próbowała swoich sił w świecie filmu; w 2016 roku zagrała w produkcji "Nianie w akcji", dwa lata później w filmie kinowym "Nienawiść, którą dajesz", a ostatnio w "The Short History Of The Long Road" (2019) i "Wysoka dziewczyna" (2019). No i oczywiście w "Wytańcz to", gdzie miała okazję pochwalić się swoimi tanecznymi umiejętnościami.

Jako wokalistka wydała do tej pory cztery albumy. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki krążek "Eyes Wide Open", rok później wydała "Evolution", w 2018 roku ukazał się album "Singular: Act I", a rok później przyszedł czas na "Singular: Act II".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×