"Wywiad z wampirem". W sieci pojawił się zwiastun serialu na podstawie kultowej powieści Anne Rice. Kiedy premiera?

Do sieci trafił zwiastun długo wyczekiwanego serialu "Wywiad z wampirem". Produkcja jest oparta na kultowej powieści Anne Rice. Co wiadomo o nowym serialu? Kto znalazł się w obsadzie i kiedy premiera?

Multimedia

"Wywiad z wampirem" - zwiastun

Stacja AMC szykuje nowy serial "Wywiad z wampirem". Produkcja będzie adaptacją kultowej powieści z 1976 roku pod tym samym tytułem. Autorką książki jest Anne Rice. Serial opowiada historię Louisie de Pointe du Lac. Mężczyzna wiódł zwyczajne życie, do momentu, gdy jego ukochana żona nie zmarła w trakcie porodu. Właśnie wtedy w jego życiu pojawił się wampir Lestat, który przemienił go z wampira. Od tego momentu mężczyzna przez setki lat obserwował ludzkie cierpienia, aż zdecydował się udzielić wywiadu o sobie pewnemu dziennikarzowi.

10 rzeczy, których nie wiedzieliście o serialu HBO. Szalone historie, kontuzje i miłości na planieZobacz więcej

"Wywiad z wampirem" - obsada, data premiery

Serial "Wywiad z wampirem" będzie składał się z 8 odcinków, które emitowane będą na antenie AMC. Rolę Lestat de Lioncourt zagrał Sam Reid, w Louis de Pointe du Lac wcielił się Jacob Anderson, wampirzycę Claudię zagrała Bailey Bass, a Daniela Molloy - dziennikarza, który przeprowadza wywiad z wampirem zagrał Eric Bogosian. W pozostałych rolach pojawią się także Chris Stack, Kalyne Coleman, Victoria Harris, Rachel Alana Handler i Jeff Pope. Serial wyreżyserował Rolin Jones, a producentem jest Mark Johnson.

Premiera serialu będzie miała miejsce 2 października tego roku. Co ważne, dotyczy to jedynie USA. Nie wiadomo, kiedy i gdzie serial pojawi się w Polsce.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×