wywiad

POPKULTUROWY. Grażyna Torbicka komentuje współczesne polskie kino. Co sądzi o filmach Patryka Vegi? [WYWIAD]

Grażyna Torbicka to jedna z największych ikon współczesnej telewizji. Przez długie lata była związana z Telewizją Polską, gdzie prowadziła program "Kocham kino". Dlatego nie byłoby odpowiedniejszej osoby, z którą w naszym programie POPKULTUROWY moglibyśmy porozmawiać o polskim kinie! Co Grażyna Torbicka sądzi o filmach Patryka Vegi? Sprawdźcie!

25.03.2019Popkulturowy

"Diablo. Wyścig o wszystko". Karolina Szymczak grała z Dwaynem Johnsonem, a teraz jest gwiazdą polskich "Szybkich i wściekłych'! Czego widzowie mogą spodziewać się po tym filmie? [WYWIAD]

Już w piątek, 18 stycznia, do kin trafi film "Diablo. Wyścig o wszystko", którego zwiastun oraz plakaty promocyjne zrobiły małe zamieszanie w sieci. Dostaniemy polskich "Szybkich i wściekłych"? Jaki to będzie film? Jak w roli gangstera sprawdził się Cezary Pazura? O tym wszystkim opowiada nam Karolina Szymczak, która jest jedną z gwiazd "Diablo"!

17.01.2019Wywiad

"Ślepnąc od świateł". Marta Malikowska: "Takiego serialu w Polsce jeszcze nie było"! Kim jest Pazina z serialowego hitu HBO? [WYWIAD+WIDEO]

"Ślepnąc od świateł" to już prawdziwy serialowy hit. Produkcja HBO podbiła nie tylko Polskę, ale coraz większą popularność zdobywa także za granicą. Jedną z gwiazd "Ślepnąc od świateł" jest Marta Malikowska, która wciela się w postać Paziny. Kim jest? Gdzie jeszcze można ją oglądać? Sprawdźcie nasz wywiad z Martą Malikowską!

19.12.2018Wywiad

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×