wywiady

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska opowiada o swojej relacji z Andrzejem. Wszyscy byli w szoku, gdy Piotr oświadczył się Annie? [WYWIAD]

Monika Zajączkowska to jedna z bohaterek programu "Sanatorium miłości 4". Pełna klasy seniorka szybko zdobyła sympatię widzów, którzy docenili ją za autentyczność i bycie sobą. Monika ze Szczecina w programie zainteresowana była Andrzejem Sikorskim, jednak nie zakończyli show w charakterze pary. Jak teraz rozwija się ich relacja? O tym, a także o wielu innych tajemnicach "Sanatorium miłości" opowiedziała nam w wywiadzie!

22.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski ujawnił kulisy spotkania z Anią. Mocne słowa o hejcie! Jak zmieniło się jego życie po programie? [WYWIAD]

Andrzej Sikorski był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników programu "Sanatorium miłości 4". Nic dziwnego, bowiem za nim wspaniała kariera piłkarska, podczas której miał przyjemność grać m.in. dla Legii Warszawa! Serwis Telemagazyn.pl miał niedawno okazję spotkać się z seniorem i porozmawiać o kulisach "Sanatorium miłości 4". Sprawdźcie nasz wywiad.

03.06.2022Sanatorium miłości

"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka opowiada o kulisach filmu. Jak poradziła sobie ze śmiałymi scenami seksu? Miała okazję spotkać się z prawdziwymi "Dubajkami"?

"Dziewczyny z Dubaju" to prawdziwy kinowy hit! Jak właśnie poinformował dystrybutor, firma Kino Świat, film "Dziewczyny z Dubaju" w pierwszy weekend wyświetlania na ekranach kin zobaczyło ponad 278 tysięcy widzów! To doskonała okazja, aby zaprezentować Wam wywiad z gwiazdą tej produkcji, Olgą Kalicką.

29.11.2021Dziewczyny z Dubaju

"Sanatorium miłości". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz opowiada o swoim życiu po programie, książce i hejcie, jaki ją spotkał. Czy żałuje konfliktu z Haliną Jaksą? [WYWIAD]

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz skradła serca widzów 3. edycji „Sanatorium miłości”. Uczestniczka opowiedziała nam o swoich marzeniach, ale i pracy. Jednym z jej celów jest napisanie książki. Przyznała również, że program zmienił jej życie. Jakich rad udzieliłaby osobom zgłaszającym się do niego? Czy jej przyjaźnie z programu przetrwały? Zobacz nasz wywiad!

20.08.2021Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×