"Wyzwanie". Aleksandra Popławska i Eryk Lubos gwiazdami nowego filmu telewizji Polsat! Film już online w sieci!

W serwisie rozrywki internetowej IPLA i w usłudze Cyfrowy Polsat GO jest już dostępny premierowo najnowszy film w reżyserii Macieja Dutkiewicza pt. "Wyzwanie", będący produkcją Grupy Polsat. Gwiazdami produkcji są Aleksandra Popławska i Eryk Lubos. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

FILM "WYZWANIE" ONLINE NA IPLA

"Wyzwanie" to najnowszy film Macieja Dutkiewicza, twórcy legendarnego "Fuksa". Kryminał rozgrywający się w upalne lato na Mazurach. Reżyser główne role powierzył wyjątkowemu męskiemu duetowi, wyrazistym aktorkom oraz młodemu pokoleniu artystów wnoszącemu do fabuły dodatkową energię.

Żywiołowemu, znanemu z charakterystycznych kreacji Erykowi Lubosowi partneruje magnetyczny, obdarzony urokiem osobistym Rafał Królikowski. Mocne kobiece role tworzą Aleksandra Popławska i Katarzyna Dąbrowska.

Leszek Lichota w pierwszym serialu premium Polsatu. O czym będzie? Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

Doskonale wśród tej aktorskiej elity odnajdują się młodzi artyści – Nel Kaczmarek, Nikodem Rozbicki i Maciej Musiałowski. Znakomitą, choć epizodyczną rolę odgrywa mistrz ekranu i sceny Andrzej Grabowski, który w genialny sposób dopełnia kolorytu policyjnej rzeczywistości.

W mazurskiej scenerii dwóch byłych policjantów otwiera pub na Mazurach („Pod Psem”). Nieoczekiwanie ich spokój zakłóca zbuntowana nastolatka, która zdecydowanie wkracza z niewyparzonym językiem w tę męską samotnię. Odtąd świat dorosłych, oświetlany wakacyjnym słońcem, będzie się przenikał ze światem młodych, którego tętno bije po zmroku, w rytm intensywnej muzyki, na fali niebezpiecznych marzeń i w towarzystwie śmiertelnie groźnych nałogów.

"Wyzwanie" jest dostępne wyłącznie w serwisach Grupy Polsat i można je obejrzeć na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV, Apple TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu za 25 zł.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • można obejrzeć (gość)

    Zainteresował mnie ze względu na dobrą obsadę, w tym Rafała Królikowskiego w pierwszej od paru lat większej roli filmowej.

    07.07.2020 16:15
  • esem (gość)

    Obejrzałem. Ludzie nie popełnijcie tego samego błędu co ja. Niech Polsat dalej produkuje swoje głupiutkie serialiki i inne showy. Zdaję sobie sprawę, że nasi znamienici aktorzy potrzebują kasy ale proszę Państwa miejcie trochę godności. Jedynie Eryk Lubos daje z siebie najwięcej. Ten człowiek gra całym sobą i to widać. Reszta słabiutko, a młodzi....skala zaczyna się od zera, niżej nic już nie ma. Tak robiono filmy 30 lat temu. Świat poszedł do przodu. Słabiutko, oj słabiutko

    05.07.2020 08:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×