"Wyzwanie przyjęte". Michał Żebrowski, Aneta Zając, Julia Wieniawa i inni pokazali swoje zdjęcia z młodości. Sprawdź, kto już wziął udział w zabawie!

Wyzwanie zdjęcia z młodości to kolejna internetowa zabawa, w którą zaangażowało się mnóstwo osób, w tym gwiazdy polskiego show-biznesu. Aneta Zając, Julia Wieniawa, Magda Gessler i inne znane osoby dołączyły do zabawy i pokazały swoje zdjęcia z dzieciństwa, ale i nie tylko! Sprawdź, kto opublikował w sieci zdjęcie z młodości.

Multimedia

Wyzwanie przyjęte wśród polskich gwiazd. Znani pokazali swoje zdjęcia z dzieciństwa

"Wyzwanie przyjęte" to nowa zabawa, która opanowuje Internet. W związku z epidemią koronawirusa mnóstwo osób spędza czas w domu, a to dobra okazja, aby wyciągnąć z szuflady stary album ze zdjęciami, oderwać się od codzienności i powspominać stare czasy. Na taki własnie pomysł wpadła społeczność Facebooka - "Wyzwanie przyjęte" polega na opublikowaniu na swoim profilu zdjęcia z dzieciństwa lub młodości.

Hej! Przesylam dalej to wyzwanie z pozdrowieniami Kolej na ciebie! Polubiłeś moje zdjęcie. Teraz ty musisz wystawić swoje zdjęcie z młodości i zatytułować „wyzwanie przyjęte”. Wyślij te wiadomosc wszystkim, którzy polubią twoje zdjęcie i wzywaj do wystawienia swojego zdjęcia. Proszę nie zatrzymuj tej zabawy! Jest wesoło i jest co wspominać, a poza tym pozwala oderwać się od codzienności - to treść informacji, jaką otrzymuje wytypowana do zabawy osoba.

Wyzwanie Dolly Parton opanowało sieć! Zając, Chajzer i Koroniewska publikują swoje zdjęcia z... Tindera!Zobacz więcej

W zabawę zaangażowały się już polskie gwiazdy. Swoje zdjęcia z młodości pokazali m.in: Aneta Zając, Karolina Szostak, Julia Wieniawa, Magda Gessler. Kto jeszcze dołączył do zabawy "wyzwanie przyjęte"? Jak znani wyglądali w dzieciństwie?

Zobacz ich zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Porażka czym tu się zająć 😲

    25.03.2020 00:07
  • pycccciokk jarekkkk (gość)

    Wolal bym tego nie zobaczyć.

    24.03.2020 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×