wyzwanie przyjęte

"Wyzwanie przyjęte". Michał Żebrowski, Aneta Zając, Julia Wieniawa i inni pokazali swoje zdjęcia z młodości. Sprawdź, kto już wziął udział w zabawie!

Wyzwanie zdjęcia z młodości to kolejna internetowa zabawa, w którą zaangażowało się mnóstwo osób, w tym gwiazdy polskiego show-biznesu. Aneta Zając, Julia Wieniawa, Magda Gessler i inne znane osoby dołączyły do zabawy i pokazały swoje zdjęcia z dzieciństwa, ale i nie tylko! Sprawdź, kto opublikował w sieci zdjęcie z młodości.

23.03.2020Wyzwanie przyjęte

Przeczytaj także:

"Sanatorium miłości". Piotr z Piaseczna już w 1. odcinku podpadł widzom. Jak reaguje na hejt? Zobacz wyjątkowe zdjęcia kuracjusza! [TYLKO U NAS]

Piotr z Piaseczna to jeden z uczestników 4. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". Kuracjusz już w 1. odcinku podpadł widzom, którzy niejednokrotnie w mocnych słowach krytykowali seniora. Padały mocne zarzuty, jakoby był niestały w uczuciach i "skakał z kwiatka na kwiatek"! W wyjątkowym wywiadzie z Telemagazyn.pl senior pokazał wyjątkowe zdjęcia z domowego archiwum i powiedział, co sądzi o hejcie w sieci. Sprawdź naszą galerię!

09.05.2022Sanatorium miłości

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×