"X-Factor". Barbara Kurdej-Szatan wspomina swój występ w show TVN. Aktorka była wtedy w ciąży!

Barbara Kurdej Szatan brała udział w 2. edycji programu "X-Factor". Jak aktorka wspomina swój występ w show TVN? Była wtedy w ciąży z córką Hanią!

Multimedia

"X Factor" to muzyczny program, który był emitowany w latach 2011–2014 na antenie TVN. W show rozpoczęła się kariera wielu polskich wokalistów, m. in. Michała Szpaka, Dawida Podsiadło, Eweliny Lisowskiej czy Grzegorza Hyżego.

Muzyczne talent-show w polskiej telewizji. Co było przed "The Voice of Poland"?Zobacz więcej

Swoich sił w "X-Factorze" próbowała również Barbara Kurdej-Szatan, która z zespołem Soul City walczyła o zwycięstwo w 2. edycji programu. jej grupa zajęła ostatecznie piąte miejsce. Ostatnio aktorka wróciła pamięcią do tamtych czasów i pokazała na swoim Instagramie występ z castingu. Kurdej-Szatan była wtedy w ciąży z Hanią.

Nasz pierwszy występ w X-Factorze, w którym ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce po Dawidzie Podsiadło, Marcinie Spennerze, The Chance i Ewelince Lisowskiej :))) i nasza Hania u mnie w brzuchu jeszcze ... :))))))))) aaaale wyglądaliśmy 😂🤦🏼‍♀️💪🏼 ktoś to pamięta ???? :))))) - napisał Basia Kurdej-Szatan na Instagramie.

Jak na początku swojej drogi w show-biznesie wyglądała Basia Kurdej-Szatan? Zobacz jej zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fr (gość)

    Uważam że tak kobietka jest bardzo inteligentna ,nie wiem dlaczego telewizja pozbywa się takich ludzi.Rozumiem że osoby które nazywają się szefostwem jest ograniczona ale swój rozum powinni mieć.

    09.08.2020 18:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×