"Xena: Wojownicza księżniczka". Lucy Lawless skończyła 50 lat! Jak obecnie wygląda odtwórczyni słynnej Xeny z lat 90-tych? [GALERIA]

Lucy Lawless, czyli legendarna "Xena: Wojownicza księżniczka" 29 marca skończyła 50 lat! Od premiery kultowej produkcji z lat 90-tych mijają w tym roku 23 lata. Jak na ich przestrzeni zmieniała się Lucy Lawless? Czy wciąż zachwyca wyglądem? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Każdy, kto choć odrobinę pamięta szalone latach 90. z pewnością kojarzy również Lucy Lawless, która w latach 90-tych grała główną rolę w serialu "Xena: Wojownicza księżniczka". Przez sześć sezonów widzowie z zapartym tchem śledzili losy nieustraszonej, odzianej w krótką spódniczkę księżniczki oraz jej przyjaciółki – Gabrieli, ich podróże przez kraje mitycznego świata z misją niesienia pomocy ludziom, którzy cierpią z powodu tyranii i niesprawiedliwości.

"Czarodziejki" czarowały widzów przez długie lata. Jak wyglądają obecnie? [GALERIA]Zobacz więcej

Gwiazdą serialu fantasy z lat 90. była nowozelandzka aktorka Lucy Lawless. Jako serialowa księżniczka Xena musiała nauczyć się posługiwać różnymi rodzajami broni. W serialu nie brakowało również akrobacji z jej udziałem.

Od premiery kultowej produkcji z lat 90-tych mijają w tym roku 23 lata. Odtwórczyni roli Xeny mimo upływu lat, wciąż zachwyca wyglądem. Sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się Lucy Lawless znana z serialu "Xena, wojownicza księżniczka"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×