"Xena: wojownicza księżniczka". Stacja NBC pracuje nad nową wersją serialu

Jak donosi The Hollywood Reporter, stacja NBC pracuje obecnie nad nową wersją serialu "Xena: Wojownicza księżniczka". Projekt może trafić na ekrany naszych telewizorów nawet w przyszłym roku!

Multimedia

Prace nad nową wersją serialu "Xena: wojownicza księżniczka" są jeszcze na wczesnym etapie. Podobno swój udział w projekcie potwierdzili już twórcy serialu z latach 90. czyli Rob Tapert i Sam Raimi. Trwają jeszcze poszukiwania scenarzysty. Co ciekawe, do ekipy serialu ma dołączyć również Lucy Lawless, odtwórczyni roli Xeny z lat 90. Jak donosi The Hollywood Reporter mas pojawić się zarówno na ekranie, jak i na zapleczu - w roli producenta.

Nowa Xena ma być super bohaterką dla nowego pokolenia. Połączeniem postaci, którą stworzyła Lucy Lawless w latach 90. z inteligencją Katniss Everdeen, głównej bohaterki "Igrzysk śmierci".

Pierwotnie "Xena: wojownicza księżniczka" była spin-offem serialu "Herkules". Za jej produkcje odpowiedzialne było Studios USA i producenci Universal Worldwide Television. "Xena" doczekała się wtedy 6 sezonów, od września 1995 roku do czerwca 2001 roku.

Nowa wersja "Wojowniczej księżniczki" to nie jedyny serial, który ma szanse powrócić w postaci remaku na ekrany. Obecnie trwają już prace nad nowymi odcinkami „Skazanego na śmierć„, „Miasteczka Twin Peaks” czy "Pełnej chaty".

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SEZON "Z ARCHIWUM X". ZNAMY TYTUŁ PIERWSZEGO ODCINKA! POWSTANIE NOWY SEZON SERIALU "SKAZANY NA ŚMIERĆ" NOWY SEZON "SKAZANEGO NA ŚMIERĆ" BEZ MICHAELA SCOFIELDA? "PEŁNA CHATA" POWRACA! POWSTANIE 13 NOWYCH ODCINKÓW SERIALU [WIDEO] PREMIERA NOWEJ ODSŁONY "MIASTECZKA TWIN PEAKS" PRZESUNIĘTA NA 2017 ROK

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×