XI Płocka Noc Kabaretowa "Kobieta pracująca" 30 kwietnia w Polsacie! Kto wystąpi?

Paranienomalni, Marcin Daniec Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Młodych Panów to tylko część z gwiazd, które zobaczymy 30 kwietnia podczas XI Płockiej Nocy Kabaretowej. Salwy śmiechu, doskonałe premierowe skecze i piosenki połączy hasło przewodnie wieczoru - "Kobieta pracująca". Bezpośrednia transmisja w Telewizji Polsat o godzinie 20.00.

Multimedia

30 kwietnia po raz jedenasty Płock zmieni się w stolicę polskiego kabaretu, a wszystko to za sprawą otwierającej sezon plenerowych występów XI Płockiej Nocy Kabaretowej. W amfiteatrze nad Wisłą artyści zmierzą się z legendą kobiety pracującej. Ta najsławniejsza, wykreowana przez niezapomnianą Irenę Kwiatkową w kultowym "40-latku" może być tu tylko jednym z przykładów, bo w dzisiejszych czasach kobieta podejmuje się różnych zadań i w większości cytując tę klasyczną postać - "żadnej pracy się nie boi". Płeć piękna pracuje ciężej, często na kilku etatach doskonale radząc sobie zarówno z zawodowymi wyzwaniami jak i w domu. Artyści kabaretowi będą więc mieć spore pole do popisu w poszukiwaniu najbardziej zapracowanej kobiety w Polsce. Miejscem castingu będzie płocka scena, a całość poprowadzi prawdziwa kobieta pracująca – Katarzyna Pakosińska, którą wspomoże kabaret Nowaki.

Warto będzie spędzić ten wieczór przed telewizorem, by przekonać się, jakie absolutnie premierowe skecze przedstawią gwiazdy polskiej kabaretowej sceny. W poszukiwaniach kobiety pracującej wezmą udział: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Kabaret K2 oraz Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska. W Płocku po raz pierwszy przed tak dużą publicznością telewizyjną wystąpią również laureatki tegorocznej Paki, czyli piękne dziewczyny z kabaretu A jak.

Katarzyna Pakosińska: "Lubię być sobą"

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×