"Y: 1883". Kultowe "Yellowstone" dostanie prequel! Akcja przeniesie się do XIX wieku

Popularny serial "Yellowstone" doczeka się prequela. Z serialu "Y: 1883" dowiemy się, w jaki sposób Duttonowie znaleźli się z Montanie i jak dorobili się majątku. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Yellowstone" to bardzo udany serial z 2018 roku z Kevinem Costnerem w roli głównej. Produkcja Paramount Network opowiada o rodzinie ranczerów, która chce bronić swojej rodzinnej ziemi przez ludźmi próbującymi ją im odebrać.

Polski serial popularniejszy od produkcji Netflix i HBO! Najchętniej oglądane seriale w Polsce na VOD w 2020 roku!Zobacz więcej

Serial doczekał się już trzech sezonów, a w planach jest już czwarta odsłona. To jednak nie przeszkadza twórcom, aby rozwijać ten format jeszcze w innym kierunku. Właśnie ogłoszono, że produkcja otrzyma prequel, którego akcja będzie toczyć się ponad 100 lat przed wydarzeniami z oryginału.

"Y: 1883" opowie o przodkach rodziny Duttonów, którzy chcąc uciec przed ubóstwem, postanowili przenieść się w ostatnie nieokiełznane rejony Ameryki, aby tam stać się kowalami swojego własnego losu. W ten sposób nie tylko dowiemy się jak Duttonowie znaleźli się w Montanie, ale poznamy także trudy codziennego życia osadników.

Showrunnerem produkcji jest twórca oryginału, Taylor Sheridan. Na razie nie wiemy, kto mógłby się znaleźć w obsadzie. Premiera nowego serialu ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×