"You Can Dance" 04.05.2016, odcinek 12. Odpadli: Michał Kalcowski i Anna Dowganowska! [ZDJĘCIA]

Za nami 12. odcinek "You Can Dance". Po raz kolejny nie brakowało emocji! Sprawdźcie, co się działo na scenie i kto musiał pożegnać się z programem!

Multimedia

12 odcinek to odcinek powrotów. Do programu, w charakterze choreografów i partnerów, powróciły gwiazdy poprzednich edycji show: Paulina Figińska (5. edycja YCD, 2010), Alisa Floryńska (6. edycja YCD, 2011), Natalia Madejczyk (1. edycja YCD, 2007), Rafał "Roofi" Kamiński (1. edycja YCD, 2007), Brian Poniatowski (zwycięzca 7. edycji YCD, 2012), Mateusz Sobecko (zwycięzca 8. edycji YCD, 2015).

Jako pierwszy na scenie pojawił się Michał Kalcowski w parze z Alisą Floryńską. Alisa, totalnie seksi, dziękuję bardzo. Ty Michał się nie rozwijasz, tak mógłby zatańczyć model, a nie tancerz. Nie o to chodzi w tym programie - powiedział Gleba. Nie rozumiem Maćka, to chyba jakieś kompleksy, które próbuje tutaj odreagować. Jestem całkowicie innego zdania, masz siłę, styl i osobowość i tańczysz jak prawdziwy facet na scenie. Zdominowałeś Alisę, byłeś silnym gościem - skontrował Agustin Egurrola.

Ola Borkowska zatańczyła wspólnie z Brianem Poniatowskim. Ola, wykonałaś elementy techniczne z duszą, dziękuję! - skomentowała Ida Nowakowska. Bardzo ciężkie zadanie miałaś przed sobą i gdyby to ode mnie zależało, to ja już cię widzę w półfinale - dodał Michał Piróg.

CZYTAJ TAKŻE:

"You Can Dance" odcinek 12. Legendy programu na scenie z obecnymi finalistami! [WIDEO]
"You Can Dance" 27.04.2016, odcinek 11. Odpadli: Klaudia Antos i Nader Hasnaoui! [ZDJĘCIA]
"You can dance". Zobacz zdjęcia z historycznego występu wszystkich jurorów! [GALERIA]

Anna Dowganowska została wybrana przez Natalię Madejczyk. Kobiecy duet musi dać czadu! Aniu, jesteś dojrzałą i precyzyjna tancerką - skomentowała Ida Nowakowska, która wbiegła na scenę i... pocałowała Anię w stopę. To wszystko działało jak zegarek szwajcarski, bardzo dobry występ - dodał Egurrola.

Joachim Uetake został tanecznym partnerem Rafała Kamińskiego. Słodka robota, super - skomentowała krótko Ida Nowakowska. Joachim, masz polski temperament i japońską precyzję. To tajemnica twojego sukcesu, dlatego jesteś tak profesjonalny na scenie - dorzucił Agustin.

Stefano Silvino zatańczył razem z Pauliną Figińską. Stefano, to czy przejdziesz do finału lub półfinału jest już nieistotne, ty po prostu jesteś tańcem - powiedział Michał Piróg.

Hanna Szychowicz miała przyjemność zatańczyć z Mateuszem Sobecko. Jestem zdecydowanie na tak - powiedział Gleba.

Zanim uczestnicy przeszli do solówek, jury ogłosiło, że jednogłośnie najlepszym duetem byli Stefano Silvino i Paulina Figińska! Po solówkach uczestników na scenie pojawił się aktor Sebastian Fabijański, gwiazda filmu "#WszystkoGra", do którego choreografię stworzył Agustin Egurrola.

Z PROGRAMU "YOU CAN DANCE" ODPADLI MICHAŁ KALCOWSKI I ANNA DOWGANOWSKA!

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Gleba najlepszy Maciek Florek jest znakomity

    05.10.2016 11:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×