"You Can Dance" 13.04.2016, odcinek 9. Odpadli Nader Hasnaoui i Maja Bratus [ZDJĘCIA]

Kolejny odcinek programu "You can dance" za nami! Sprawdźcie co się działo i kto musiał pożegnać się z programem!

Multimedia

Program rozpoczął się od wspólnego występu wszystkich uczestników. Następnie uczestnicy zaczęli swoje występy w duetach, gdzie na pierwszy ogień poszli Bartek oraz Ania.Bartek, więcej jakości ruchu. Dziewczyna cię przykryła - powiedział Michał Piróg. Nie martw się, ja bym chętnie dała ci się podnieść - szybko skontrowała Ida Nowakowska.

Jako druga para na scenie zaprezentowali się Julia oraz Joachim. To było prawdziwe trzęsienie ziemi - powiedział krótko Agustin Egurrola. Jesteście jak bliźniacy na tej scenie - dodał Gleba.

Kolejną parę na parkiecie stanowili Klaudia i Artur. Zatańczyć do muzyki Kanye Westa nie jest łatwym zadaniem, ale parze się udało! Miałam wrażenie, że ona była na polowaniu, a on już z niego wrócił. Przykro mi. Tyle - powiedziała Ida. Artur, jesteś rozlazły. Nogi tańczą, a reszta jest na urlopie - dodał Michał Piróg.

Kolejni zaprezentowali się Hania i Nader. Hania, bardzo fajnie, ale musisz być jeszcze bardziej kusząca! - powiedział Michał.

CZYTAJ TAKŻE:

"You Can Dance". Czy jurorzy mają słabość do uczestniczek programu? [WIDEO]
"You Can Dance". Paulina Wiszowata i Łukasz Józefowicz o swoich planach [WIDEO]
"You can dance". Zobacz zdjęcia z pierwszego odcinka na żywo! Kto wypadł najlepiej? [GALERIA]

Następnie scena należała do Oli i Stefano. Macie cholerny talent, jest super - stanowczo powiedział Michał Piróg. Kocham was - krzyczała Ida Nowakowska.

Maja i Michał zatańczyli do utworu "Trumpet Lights" Chrisa Browna. Michał był precyzyjny i dokładny, a Maja była chaotyczna - powiedziała Ida. Podobał mi się wasz pomysł na taniec - powiedział Agustin Egurrola.

Jurorzy uznali, że najlepszy duet utworzyli Ola i Stefano. Do solówek trafili Klaudia i Artur, Hania i Nader oraz Maja i Michał.

Głosami widzów z programem "You can dance" pożegnali się Nader Hasnaoui i Maja Bratus.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×