"You Can Dance" 20.04.2016, odcinek 10. Odpadli Hania Szychowicz i Bartek Wójcik! [ZDJĘCIA]

Kolejny odcinek "You can dance" to kolejne emocje. Kto tym razem pożegnał się z programem? Sprawdźcie!

Multimedia

Pierwsze minuty programu przyniosły niespodziewaną wiadomość - z programu musiał zrezygnować Artur Kuriata, który uległ wypadkowi na treningach. Wobec tego, do programu wrócił Nader Hasnaoui.

Pierwszy duet to Joachim i Ola, którzy zatańczyli salsę do utworu "Sorry" Justina Biebera. - Facet musi w salsie świetnie prowadzić, a tutaj tego prowadzenia nie było. Jojo szarpał dziewczynę - stwierdził Agustin Egurrola. Ida Nowakowska zaznaczyła jednak, że szanuje Jojo za to, że nie stracił swojego charakteru w salsie. Kolejni na scenie pokazali się Hania i Michał, którzy zaprezentowali mocny i agresywny crump. Dla Hani, która uczy się w szkole baletowej było to zagłębienie się w zupełnie inny świat. - Do tej pory radziłaś sobie świetnie, ale dzisiaj crump nie przeszedł przez twoje żyły. Zabrakło energii - przyznał Gleba. - PiS ma Krystynę Pawłowicz, my mamy Glebę - opowiedział na to Michał Piróg. Na koniec Agustin Egurrola dodał, że taniec Hani i Michała to petarda.

CZYTAJ TAKŻE:

"YOU CAN DANCE". WSZYSCY JURORZY RAZEM NA SCENIE! [WIDEO+ZDJĘCIA]
MICHAŁ PIRÓG W JURY UKRAIŃSKIEGO "YOU CAN DANCE"!

Ania i Stefano zatańczyli do piosenki "The hanging tree" Jamesa Newtona Howarda i Jennifer Lawrence. - Waszym wspólnym językiem jest taniec. Dla mnie jesteście prawdziwymi artystami - wyznała Ida Nowakowska. Podobnego zdania był Gleba, który przyznał, że występ był bardzo mocny technicznie. Czas na Klaudię i Bartka, którzy zaprezentowali comercial. Agustin Egurrola stwierdził, że każdy chciałby zatańczyć z Klaudią. - Nie wiem, czy jest facet na świecie, który potrafiłby cię zrównoważyć. Może ja, gdybym był młodszy - dodał juror.

Nader, który na dzień przed odcinkiem powrócił do "You can dance" zatańczył jazz z Julią. - Nie wiem, jak to się stało, ale dałeś radę! - zwrócił się do tancerza Michał Piróg. Podobnego zdania był Gleba, który przyznał, że Nader świetnie opanował podnoszenia i partnerowania w tańcu. Ida zwróciła natomiast uwagę na to, że Julia jest tancerką wszechstronną.

Według jurorów, najlepszym duetem wieczoru byli ukraińsko-włoscy mistrzowie w Polsce, czyli Ania i Stefano. Ola i Joachim, Hania i Michał oraz Klaudia i Bartek musieli zaprezentować się jeszcze raz w solówkach. Przed ogłoszeniem wyników przyszedł czas na historyczny moment! Każdy z czwórki jurorów zatańczył własną choreografię na scenie "You can dance"! Michał Piróg przeniósł widzów w świat emocji, Gleba zapewnił sporo emocji latając i robiąc akrobacje w powietrzu, Ida zaprezentowała amerykańskiego charlestona, a Agustin Egurrola wykonał ognistą salsę! ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYSTĘPU JURORÓW!

W 3. odcinku LIVE odpadli Hania Szychowicz i Bartek Wójcik!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×