"You Can Dance" 4.05.2015. W 3. odcinku live odpadli Paulina i Włodek

W 3. odcinku live "You Can Dance" z programem pożegnali się Paulina Kubicka i Włodek Kołobycz.

Multimedia

Program rozpoczął się od wspólnego poruszającego występu wszystkich uczestników "You can dance - Po prostu tańcz!". Następnie Patricia Kazadi próbowała namówić jednego z jurorów na wspólny występ z tancerzami. Michał Piróg zadeklarował, że za tydzień wystąpi razem z uczestnikami show!

Następnie Klaudia Sadło i Michał Przybyła zatańczyli locking. Kinga Rusin wyznała, że ma wrażenie, że tańcem łatwiej jest wzruszyć niż rozbawić. Według jurorki temu duetowi udało się rozbawić publiczność, co jest wielką sztuką. Z tą opinią zgodził się Michał Piróg, który docenił również fakt, że Klaudia i Michał tańczyli równo. Agustin Egurrola wyznał, że było to zatańczone poprawnie i szkolnie, ale liczył na znacznie więcej. Paulina Kubicka i Włodek Kołobycz zaprezentowali modal underground. Agustin Egurrola był pod wrażeniem, że Paulina w 5 dni nauczyła się nie tylko chodzić, ale i tańczyć na szczudłach. - To był prawdziwy teatr - podsumował juror. Michał Piróg również zwrócił uwagę na trudność zadania, które miała Paulina. Występem zachwycona była również Kinga Rusin.

Jako następni na scenie pojawili się Sara Janicka i Hubert Kozłowski, którzy po raz pierwszy w "You Can Dance" zatańczyli commercial twerk. Sara jak i Hubert zapowiedzieli, że są skrępowani tym tańcem, jednak jurorzy byli zachwyceni! - Twoja pupa doprowadziła mnie do szaleństw - wyznał Agustin Egurrola zwracając się do Sary. Taniec współczesny zatańczyli Natalia Gap i Artur Golec. - Bardzo, bardzo mi się podobała ta historia - rozpływał w się w zachwycie Agustin. Michałowi również przypadła do gustu choreografia i występ. Zaznaczył jednak, że mógłby się czepiać niuansów, ale tylko dlatego, że "zawsze można więcej.

CZYTAJ TAKŻE: "YOU CAN DANCE". DUETY Z 2. ODCINKA LIVE NA ZDJĘCIACH [GALERIA] "YOU CAN DANCE - PO PROSTU TAŃCZ!" 27.04.2015. ODPADLI TINA I MIKOŁAJ

Agata Stachowiak i Mateusz Sobecko zatańczyli hip-hop. - To był świetny duet - ocenił Agustin Egurrola. Kinga Rusin również była zachwycona. Jurorce najbardziej podobał się fakt, że w tej choreografii mogła zobaczyć zupełnie nową twarz uczestników. Tym występem nie był tak zachwycony Michał Piróg.

Najlepszym duetem wieczoru zostali Natalia i Artur, tuż po nich uplasowali się Agata i Mateusz. Pozostali uczestnicy musieli zaprezentować się w solówkach.

Po podsumowaniu głosów widzów z "You Can Dance" odpadli Włodek Kołobycz i Paulina Kubicka ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×