"You can dance". Hania Szychowicz i Joachim Uetake zakochani! Czy to im pomoże w programie? [WIDEO]

Hania Szychowicz i Joachim "Jojo" Uetake to dwójka uczestników 9. edycji "You can dance", których połączyło coś więcej niż przyjaźń. Czy bliska relacja pomoże im, czy raczej zaszkodzi w programie?

Multimedia

Hania Szychowicz i Joachim "Jojo" Uetake to dwójka najmłodszych uczestników 9. edycji "You can dance". Już na warsztatach na Malcie połączyło ich głębsze uczucie. Wspierają się i chętnie spędzają razem czas. Oboje dostali się też do finałowej czternastki, a podczas odcinków na żywo będą musieli ze sobą rywalizować.

CZYTAJ TAKŻE:

"YOU CAN DANCE". IDA NOWAKOWSKA MA SWOJĄ TAKTYKĘ, A AGUSTIN EGURROLA BOI SIĘ "LAJFÓW" [WIDEO]
"YOU CAN DANCE". PATRICIA KAZADI, FINAŁOWA 14-TKA I JURORZY NA KONFERENCJI 9. EDYCJI [WIDEO+ZDJĘCIA]

16-letnia Hania jest uczennicą szkoły baletowej w Łodzi. Na pierwsze zajęcia taneczne zaprowadziła ją mama. Ma już za sobą wiele sukcesów, zarówno w Polsce jak i za granicą.. Zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie baletowym Tanzolymp w Berlinie, a także trzecie miejsce w Youth America Grand Prix w Paryżu. Uwielbia uczyć się języka angielskiego i ma nadzieję, że zamiłowanie do języków obcych da jej większe szanse na rozwój za granicą. Interesuje ją również kino. Uwielbia czekoladę i zapach świeżo skoszonej trawy. Hania przyznaje, że udział w programie pozwolił jej poznać swoją wartość artystyczną, i uświadomił jej jak doskonalić swój warsztat.

Joachim urodził się i wychował w Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 13 lat. Na zajęcia namówił go kolega, ale na początku lekcje nie przypadły mu do gustu. Jednak bardzo szybko taniec, zwłaszcza la style i hip-hop, stał się numerem jeden w jego życiu. Największym fanem Joachima jest jego dziadek, który mieszka w Japonii. Ze wszystkich sił wspiera wnuka w realizacji jego pasji. Inne podejście ma tata Joachima, doktor habilitowany matematyki, który nie ukrywa, że chciałby, aby jego syn wybrał inną drogę zawodową. Joachima bardzo boli brak akceptacji ze strony ojca i liczy, że występując w programie udowodni tacie, że taniec to jego przeznaczenie!

Czy relacja, jaka jest między nimi będzie dobrze wpływać na ich uczestnictwo w programie? Zobaczcie, co nam powiedzieli!

Zapytaliśmy tez jednego z jurorów, czy miłość między dwoma uczestnikami nie będzie im przeszkadzać w skupieniu się na programie. Co na ten temat powiedział nam Agustin Egurrola? Przekonajcie się sami!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×