"You Can Dance". Industrialna przestrzeń i choreografia naszpikowana partnerowaniami! Sprawdź, co działo się na Malcie!

Jakie zadania czekały na uczestników warsztatów "You can dance" na Malcie? Mamy informacje z pierwszej ręki!

Multimedia

Na castingach do 9. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" uczestnicy walczyli o wyjazd na prestiżowe warsztaty na Malcie. Najlepsza 36-ka tancerzy wyłoniona na castingach, ma już za sobą 11 dni intensywnych treningów, podczas których wybrano najlepszych. finałowa czternastka już w kwietniu zaprezentuje swoje taneczne umiejętności w odcinkach na żywo. Jak Maciej "Gleba" Florek ocenia poziom tegorocznych warsztatów "You can dance"?

Bardzo dobrze. Efekt jest znakomity. Cała 36 tancerzy, która poleciała z nami na Maltę, dała z siebie wszystko, dostali mocno w kość zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Myślę, że zapamiętają te warsztaty na całe życie. Zdarzało się, że Michał i Agustin mówili mi, że już wystarczy, żebym przestał ich tak motywować, by nikomu nie stała się żadna krzywda, a ja jak zwykle swoje... - ujawnił Florek.

Warsztaty na Malcie były dla tancerzy najważniejszym sprawdzianem tanecznych umiejętności. Jednym z zadań było zatańczenie piekielnie trudnych choreografii, przygotowanych przez nowych jurorów: Glebę i Idę.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy street i scena, a planem naszych działań była m.in. ogromna stocznia i kilkutonowe konstrukcje, które przestawialiśmy ogromnym dźwigiem. Choreografia naszpikowana była partnerowaniami, a tancerze musieli szybko porzucić chęć zaprezentowania się w solówce, na rzecz współpracy z grupą. - zdradził w rozmowie z Telemagazyn.pl Maciej Florek.

CZYTAJ TAKŻE:

"YOU CAN DANCE" ODCINEK 4. NOWE OBLICZE SAMBY I WIELKI POWRÓT TANCERZA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI! [WIDEO+ZDJĘCIA]
PATRICIA KAZADI: NIE OBRAZIŁABYM SIĘ, GDYBY W TYM ROKU PROGRAM WYGRAŁA DZIEWCZYNA [WYWIAD]
AGUSTIN MA NAJBARDZIEJ ZNANY NUMER TELEFONU W POLSCE? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×