"You Can Dance". Katarzyna Cichopek poprowadzi taneczny show w TVP? Kogo zobaczymy w jury?

Wszystko wskazuje na to, że jesienią na antenie TVP będzie emitowany "You Can Dance", taneczny show, który doczekał się dziewięciu edycji w TVN. Gwiazdą programu ma być Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga z "M jak miłość". Aktorka przymierzana jest do roli prowadzącej.

Multimedia

Katarzyna Cichopek poprowadzi "You Can Dance" w TVP?

Katarzyna Cichopek swoją taneczną przygodę rozpoczynała w drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", którą z Marcinem Hakielem wygrała. Jako para zwyciężyli także w "Finale Finałów Tańca z gwiazdami", a na fali popularności otworzyli szkołę tańca.

Taneczny show pokaże TVP?! Właśnie ruszają castingi. Ida Nowakowska i Agustin Egurrola w jury?Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek od lat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Gra Kingę Zduńską w "M jak miłość" oraz współprowadzi "Pytanie na śniadanie". Jak dowiedział się magazyn "Party", aktorka ma teraz szansę zostać prowadzącą "You Can Dance". Przypominamy, że gospodyniami tanecznego show w TVN były: Kinga Rusin i Patricia Kazadi.

Wiele wskazuje również na to, że Agustin Egurrola, czyli juror tvnowskich edycji "You Can Dance", a obecnie "Dance Dance Dance 3" także ma pojawić się w programie. "Party" podaje, że za stołem jurorskim może zasiąść Anna Mucha i Marcin Hakiel, a nawet Izabela Janachowska, która również miała otrzymać propozycję jurorowania w powracającym "You Can Dance".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×