"You Can Dance". Klaudia Antos występowała u boku Jennifer Lopez! Atrakcyjna tancerka będzie teraz jurorką w TVP. Poznajcie ją bliżej

Klaudia Antos, tancerka i choreografka, która występowała u boku Jennifer Lopez, przyjęła ofertę TVP i już jesienią sprawdzi się w roli jurorki "You Can Dance - Nowa generacja". Kim jest Klaudia Antos? Poznajcie bliżej atrakcyjną tancerkę

Multimedia

Jesienią w TVP będzie można oglądać "You Can Dance. Nowa generacja", taneczny format, który wcześniej pokazywany był na antenie TVN. Do programu, którego prowadząca została Ida Nowakowska, poszukiwani są zdolni tancerze w wieku od 8 do 13 lat. Castingi już wystartowały, a w mediach pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące składu jurorskiego. Popisy młodych tancerzy będą oceniać: Augustin Egurrola, brat Małgorzaty Rozenek - Misha Kostrzewski oraz Klaudia Antos.

Ida Nowakowska poprowadzi w TVP nowy program! To będzie wielki hit!Zobacz więcej

Klaudia Antos - kim jest nowa jurorka "You Can Dance"?

Klaudia Antos pochodzi z Brzeźnicy, małej miejscowości pod Krakowem. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w 9. edycji "You can dance - Po prostu tańcz!". Nie wygrała programu, ale jej taneczna kariera nabrała rozpędu. W 2018 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie szkoliła się pod okiem najlepszych w branży. Obecnie Klaudia Antos jest rozchwytywaną choreografką, która ma na swoim koncie m.in. występ na Super Bowl 2020 z Jennifer Lopez!

Klaudia Antos pojawiła się w teledyskach wielu polskich gwiazd, m.in. u Honoraty Skarbek, Dody, Eweliny Lisowskiej i Maryli Rodowicz. Piękna tancerka prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie publikuje m.in. nagrania z treningów oraz zdjęcia z sesji zdjęciowych.

Zobaczcie w galerii, jak wygląda Klaudia Antos.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×