"You Can Dance – Nowa Generacja 2". Katarzyna Cichopek zachwyca na planie programu TVP! Odważny dekolt Edyty Herbuś

Za nami prasowy dzień na planie programu "You Can Dance – Nowa Generacja 2". Dziennikarze i fotoreporterzy mieli okazję przyjrzeć się pracy nowego jury "You Can Dance - Nowa generacja", jednak uwagę wszystkich skradła Katarzyna Cichopek, która wyglądała olśniewająco! Trudno było nie zwrócić uwagi również na Edytę Herbuś i jej dość odważny dekolt.

Multimedia

Program "You Can Dance - Nowa generacja" powraca z 2. edycją! A to oznacza jedno - zmiany, zmiany, zmiany!

Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek i Agustin Egurrola – to oni będą oceniać występy młodych tancerzy w nowej edycji programu "You Can Dance – Nowa generacja 2". W roli prowadzącej zobaczymy Edytę Herbuś, która z właściwą sobie lekkością połączy role dobrego ducha uczestników i zaufanej przewodniczki po programie.

Co łączy tę czwórkę? Profesjonalizm, charyzma i dokonania taneczne. A to gwarancja rzetelnych ocen, pozytywnych emocji i wysokiego poziomu rywalizacji. W połączeniu z porywającymi choreografiami, widowiskową, multimedialną oprawą i gromadką piekielnie utalentowanych dzieciaków w wieku od 8 do 13 lat otrzymamy emocjonujące taneczne show na najwyższym, światowym poziomie.

Jacek Ochman nie żyje. To były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczkiZobacz więcej

Emisja programu zaplanowana jest na styczeń 2023 roku. Show będzie można oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki. Zwycięzca lub zwyciężczyni programu otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zobaczcie zdjęcia z planu programu "You Can Dance – Nowa Generacja 2"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • mira (gość)

    wikjmhkjikkid,k,,k.kd,kd

    28.07.2022 16:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×