"You Can Dance – Nowa Generacja" odcinek 3. i 4. Kolejne dzieci walczyły o bilety do Akademii. Kto najbardziej zachwycił jurorów?

Za nami 3. i 4. odcinek programu "You Can Dance – Nowa Generacja". Poziom młodych tancerzy jest naprawdę wysoki, więc jurorzy nie mają łatwego zadania! Kto ich tym razem zachwycił i otrzymał bilet do Akademii? Sprawdźcie!

Multimedia

"You Can Dance – Nowa Generacja" odcinek 3. i 4. - co się wydarzyło? Kto zdobył bilet do Akademii?

Jako pierwszy w dzisiejszym odcinku zaprezentował się 12-letni Natan Grzybowski. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem występu! Misha Kostrzewski aż wstał i osobiście pogratulował Natanowi tańca! Bilet do Akademii w tym przypadku był tylko formalnością. Następnie poznaliśmy 12-letnią Olę Piątek, która tańczy od 4 roku życia. Teraz uwielbia disco! Jestem ciekawa, jak odnalazłabyś się w innym stylu. Dużo przepięknych figur, ale czegoś zabrakło - skomentowała Klaudia Antos. Chociaż jurorzy byli dość krytyczni, to postanowili dać Oli szansę i dostała bilet do Akademii! Dominika Rucińska ma 13 lat i realizuje się w tańcu. Jej mama również uwielbiała tańczyć, jednak mając 19 lat zachorowała na wirusowe zapalanie rdzenia i od tego czasu jeździ na wózku inwalidzkim. Dominika zachwyciła jurorów i otrzymała bilet do Akademii!

Zosia Jaśkiewicz ma 11 lat i tańczy hip hop. Później poznaliśmy 12-letniego Michała, który też specjalizuje się w hip hopie. Po krótkiej naradzie jurorzy postanowili, że chłopak awansuje do kolejnego etapu. Mila Kiwińska ma 12 lat i na co dzień tańczy jazz. Jesteś prawdziwa - skomentowała Klaudia Antos. Mila oczywiście dostała bilet do Akademii! Natalia Surowiecka ma 10 lat i w tańcu kocha możliwość wcielania się w inne osoby. Dziewczynka rozczuliła i poruszyła jurorów, więc werdykt był prosty - bilet do Akademii! Mateusz Ostajewski ma 11 lat i uwielbia Michaela Jacksona i tańczy od kilku miesięcy. Jurorom podobał się występ, więc awansował do Akademii! Karolina Olszewska ma 12 i po prostu kocha taniec. Chociaż jurorzy mieli pewne zastrzeżenia, to Karolina awansowała do Akademii!

Pierwsze bilety do Akademii zostały rozdane! Kto zabłysnął przed jurorami?Zobacz więcej

"You Can Dance - Nowa Generacja" w Szczecinie

W kolejnym odcinku jurorzy programu "You Can Dance - Nowa Generacja" przenieśli się do Szczecina. Mayra Dittman ma 8 i pochodzi z polsko-niemieckiej rodziny. Mayra przyznaje, że bardziej czuje się Polką. Jesteś bardzo dojrzała - ocenił występ Agustin. Werdykt był prosty - bilet do Akademii! Przyszedł też czas na duet! Ola Chorągiewicz i Bartek Zakrzewski poznali się w szkole tańca i od tego czasu razem szaleją na parkiecie. Ostatecznie, do programu dostał się tylko Bartek. Tatiana Gutowska ma 11 lat. Jak wyznają jej rodzice, dziewczynka urodziła się trzy miesiące za wcześnie! Nie do końca była sprawdza i mnóstwo pracy trzeba było włożyć w jej rehabilitację. Dziewczyna zatańczyła tak, że poruszyła jurorów i oczywiście otrzymała bilet do Akademii!

Vanessa Kujawiak ma 11 lat i fascynuje ją popping. Wiem, po co przyjechaliśmy do Szczecina. Po ciebie - wyznał Agustin. Vanessa oczywiście dostała się do Akademii! Oskar Rupniak ma 10 lat i przez taniec wyraża siebie. Oskar został zaproszony na dogrywkę. Następnie poznaliśmy 12-letnią Weronikę, która również została zaproszona na dogrywkę. Jej występ poruszył Mishę Kostrzewskiego, bowiem dziewczynka była bardzo podobna do jego córki! W dogrywce trzeba niemal natychmiastowo nauczyć się nowej choreografii. To nie jest proste. Finalnie Oskar nie dostał się do Akademii. Weronika awansowała do kolejnego etapu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×