"You Can Dance" odcinek 11. Scena kontra ulica! Kto wygra bitwę na żywo? [WIDEO]

Na Malcie tancerze 9. edycji „ You Can Dance” zostali podzieleni na dwie grupy: tancerzy streetowych oraz scenicznych i w najbliższym odcinku wrócimy do tego podziału! Przed nami wielka taneczna bitwa na żywo! Sprawdźcie, co wydarzy się w 11. odcinku "You Can Dance"!

Multimedia

"YOU CA DANCE - PO PROSTU TAŃCZ!" W ŚRODĘ, 27.04.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Jurorzy znów zaopiekują się tancerzami ze swoich grup – tymi, którzy dotarli do 4 odcinka. Stoczą bitwę wraz z podopiecznymi. Nie tylko ułożą ich choreografię, ale też cały tydzień spędzą z nimi na salach treningowych, by jak najlepiej przygotować ich do występu. Kto tym razem wygra to starcie?

Tancerze zaprezentują się hip-hopowo - jazzowych choreografiach, znajdzie się także miejsce na contemporary oraz dawno niewidziany w duetach – dancehall. W muzycznej oprawie pojawią się aż dwa polskie akcenty. Zabrzmią wielkie hity, zarówno te nowsze, takie jak „W dobrą stronę” Dawida Podsiadły, jak i te starsze, które już przeszły na półkę rodzimych evergreenów, jak np. „Ostatni” Edyty Bartosiewicz.

CZYTAJ TAKŻE:

MICHAŁ PIRÓG JUROREM W UKRAIŃSKIM "YOU CAN DANCE"!
"YOU CAN DANCE". IDA I GLEBA ZATAŃCZĄ Z UCZESTNIKAMI W ZBIOROWEJ CHOREOGRAFII. JAK SIĘ Z TYM CZUJĄ? [WIDEO]
ZOBACZ, CO DZIEJE SIĘ ZA KULISAMI 9. EDYCJI PROGRAMU [ZDJĘCIA]

Wśród choreografów, którzy przygotują tancerzy do tych wyjątkowych występów, będzie gość z zagranicy – Andrew Baterina, jest on jednym z głównych choreografów zespołu SoReal Cru, który w jednej z edycji programu "America’s Best Dance Crew" zajął drugie miejsce. Zatrudniają go światowe gwiazdy muzyki hiphopowej i r&b, m.in. Drake czy Trey Songz. Andrew objechał cały świat goszcząc w wielu szkołach tańcach niemal na wszystkich kontynentach. Teraz zawita w polskim „You Can Dance”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×